Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 






Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

2:31 pm
spalio 17, 2014


Daivuze

Narys

įrašai10

Sveiki, auginu dvieju savaiciu kudiki, maitinu pati nuo pirmuju dienu. mus kankina baisus pilvuko skausmai, valgau tik kruopas (makaronus, grikius, avizinius dribsnius) ir skrebucius su uogiene, geriu tik raudona arbata ir vistiek mazylis kankinasi. Esu pasimetusi, nes nestumo metu valgiau viska, darzoves ir vaisiai sudare pagrinda, dabar ju nevertoju visiskai nes bijau dar baisesniu pilvuko skausmu. Ar nuo mano maisto jam gali dar labiau pusti pilvuka? Ar mano pienas gal labai liesas? jau nebezinau nei ka valgyti nei ka daryti, nesinori griebtis misinuko…

6:13 pm
spalio 17, 2014


katiara23

Narys

įrašai768

sveika. darzoviu ir vaisiu galite nebijoti. svarbiausia stebeti kas netinka kudikiui. pagal tai ka rasot, tai manyciau kad kudikiui netinkia glitimas. bandykit atsisakyt makaronu, aviziniu dribsniu, skrebuciu. be glitimo esancios kruopos: grikiai, soros, burnociu seklos, bolivines balandos (kinva), neslifuoti arba raudonieji ryziai. kad butu patogiau stebeti kas netinka kudikiui rasykites ka valgote, tai bus lengviau atsirinkti. galite pagerti kmynu arbatos.

4:53 pm
spalio 18, 2014


Dudi

Narys

įrašai108

O jūs valgote mėsą, žuvį? ar esate vegetarė? 

Aš taip pat paraginčiau neatsisakyti daržovių ir vaisių. Galite šiek tiek vengti citrusinių vaisių ir pomidorų, nes jie linkę įtakoti mažųjų savijautą, o visa kita tikrai saugu. Ypatingai termiškai apdorotos (garintos, virtos) daržovės. Nenuskriauskit savęs, nes gali būti kad ne maistas kaltas dėl tokios kūdikio savijautos, o tiesiog jo skrandukui reikia subręsti, todėl reikia išgyventi šį nemalonų etapą. 

Jūsų pienas tikrai nėra per liesas, jis yra toks, kokio reikia jūsų kūdikiui, todėl šitas mintis tikrai meskit iš galvos. Patarčiau tik pasistengti nekaitalioti krūtų dažnai, leiskit mažyliui pilnai ištuštinti vieną krūtį, o tik tada siūlykit kitą tam, kad jis pasiektų riebųjį pienuką. Jeigu dažnai keičiate krūtis, tuomet gali būti, kad mažylis gauna daug pradinio liesesnio pieno ir dėl to jam labiau pučia pilvuką. 

Taip pat pakelkit, kad atsirūgtų, pamasažuokit pilvuką, paminkit "dviratuką".

Meskit niūrias mintis, pasidarykit daržovių troškinio, pavalgykit, maitinkit savo kūdikėlį ir pamatysit kaip greitai praeis šitas nemalonus etapas Smile

10:14 am
lapkričio 27, 2014


Daivuze

Narys

įrašai10

Aciu uz patarimus, jie mane palaikė ir įveikėme prize, as vis dar maitinu savo mažyli. Tik mus vis dar kankina pilvuko skausmai. Turiu reguliuoti savo mityba, nes jeigu tik suvalgau koki nauja produkta pilvo skausmai paaštrėja. Paskutinis bandytas produktas buvo špinatai. Mažyliui kaupiasi dujos, jas kartais pašalina pats kartais su pagalba, masažuojam kojytes, pilvuko masažuoti neleidzia kai ji bandau paliesti pyksta. Kartais pries bezdedamas verkia. Tuštinasi putotomis išmatomis, ar tai dėl dujų? Taip pat jau antra diena kaip pastebiu žalias išmatas ir padidėjusi kiekį gleivių. Jos mane gazdina ir neramina. Prašau patarkite kodel jam gali taip pūsti pilvuką ir tokios išmatos? Kaio galiu savo mažyliui padeti?

11:06 am
lapkričio 27, 2014


katiara23

Narys

įrašai768

kaip daznai zinda ir kas kiek laiko keiciate krutis? ar vartojate pieno produktus?

2:28 pm
lapkričio 27, 2014


Daivuze

Narys

įrašai10

Zinda kas 2-3 valandas, vieno maitinimo metu maitinu tik is vienos krūties. Jeigu buna neramus ir prašo dar priglaudžiu proe jau valgytos krūtines. Taip, vartoju pieno produktus, bet ne gausiai.

4:01 pm
lapkričio 27, 2014


katiara23

Narys

įrašai768

atsisakykit isvis pieno produktu, taip pat perkant ziurekit etiketes, kad nebutu pieno produktu, zalsvos ir putotos ismatos dazniausia nuo pieno produktu buna. alergenui is organizmo pasisalinti ir rezutatui ivertinti nevartokit bent 2 savaites.

5:22 pm
lapkričio 27, 2014


Daivuze

Narys

įrašai10

As jau buvau mąsčiusi apie pieno produktu atsisakymą. Nustosiu juos vartoti ir žiūrėsiu ar pagerės sūnelio savijauta. O kaip manot ar galiu vartoti kaip analoga sojos produktus? Tokį kaip pieną, jogurtą?

5:38 pm
lapkričio 27, 2014


katiara23

Narys

įrašai768

Pranešimas redaguotas 3:43 pm – lapkričio 27, 2014 katiara23


galit, bet nepiknaudziaujant :) bet stebekit kudikio reakcija :)

3:32 pm
gruodžio 8, 2014


naujamamyte

Narys

įrašai40

Laba diena.

Panorau nuomonės iš šalies.

Mūsų sūneliui 2 su puse savaitės.

Maitinimo krūtimi pradžia – labai sėkminga. Vaikutis uoliai dirbo, o aš duodavau krūti kuo dažniau. Pienukas atsirado nuo 3 dienos. Išmiegodavom naktį be jokių nesklandumų.

Vaikiukas linkęs valgyti dažniau ir po ne daug. Vidutinė žindymo trukmė apie 10 min., rečiau – 15 ir min. Nors pažindžia ir mažiau 10 min. Maitinamės ir dieną, ir naktį (kiek rečiau – 2, 3 kartai). 

Iš pradžių, pradėjome maitintis gulsčioje padėtyje, nes negalėjau sėdėti. Dabar jau pusiau sėdom pasiimu vaiką ant rankų ir, man rodos, ši poza geresnė. Neretai, valgo godžiai ar greit, dėl ko, nujaučiu, kad prisiryja oro. Neretai ir atpila pienuką (daugiau, mažiau).

Maitinuosi pakankamai atsargiai. Ryte košė, varškė, baltas jogurtas ar activia, bananas, pietums – troškinta vištiena, bulvės, morka, pasrėbiu skysčio/nuoviro, kuriame pietūs verda, grikiai, ryžiai, paprika, leidžiu sau pasmaližiauti trapiais sausainiais su saulėgrąžomis ir sėlenomis, sausainiais su varške, verdu varškės virtinukus, užkandu sumuštinį su juoda duona ir sūriu, geriu vandenį, juodą ir kmynų arbatą. Pieno, kefyro atsisakiau. Žodžiu, mano akimis – nieko labai išsaukiančio.

Šiuo metu susiduriame su dideliais pilvo skausmeliais, putimu, pradėjome rečiau tuštintis. Nors nežinau, kiek kartų per dieną naujagimiui tuštintis yra normalu.. Anksčiau tuštinomės 5-6 kartus, o dabar per dieną vos 1 kartą ar du išspaudžiam. Kartais su termometriuko pagalba… Kelis sykius nuo pilvo pūtimo mėginome duoti Sab Simplex lašiukų -jokio poveikio ar gal kiek trumpam apramina.

Iš pradžių skausmai ir verksmai užklupdavo vakare ar ruošiantis miegot (21-24 val. tarpe) ir teukdavo apie valandą. Dabar tokių bėdų iškyla dažnai ir dienos metu. Šiandien dieną net gausiai pasituštinus (ne be mūsų pagalbos) verkė nesavu balsu (buvo pamaitintas, pervystytas). Dažnai vaikelis iš miegų prabunda, pasirąžo ir pradeda verkti, riečiasi. Apskritai, dažniau rąžytis pradėjo, kad tik oras išeitų, nes pilvukas – išpūstas. Šiąnakt miegojom su "grielkute", nes šiluma jam padeda. 

Paskambinus gydytojai, ji pasakė, kad šių verksmų priežastis galimai ir ta, kad vaikiukui nepakanka pieno. Man taip atrodo, kad jo apstu, nors krūtis nemenkos ir žindant, bėga iš kitos krūties. Mano vaikelis priaugęs per dvi savaites 650 gr. (gimė 3kg). Nemanau, kad tame bėda… Ryt vėlei važiuosime svertis (bus praėjusios 4 dienos).

Neslėptinas faktas, kad ir aš esu dirgli, įsitempusi, nes pergyvenu dėl vaiko ir visko, ką galiu daryti ne taip. Nors jau apsipratome su nauju ritmu, bet sūnaus verksmas mane labai neramina.

Gal jūs numanote, kur mūsų istorijoje spraga? 

 

 

 

 

4:40 pm
gruodžio 8, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Pranešimas redaguotas 2:42 pm – gruodžio 8, 2014 magnolija


Sveiki,

Iš mano pusės keli pastebėjimai.

Antrą savaitę kūdikiams paprastai būna augimo šuolis, tada jie daugiau žinda užsisakydami pienuko, tampa irzlesni, atrodo, kad niekada nepasisotins. Galbūt kai kurie Jūsų patyrimai gali būti priskirti augimo šuoliui. Per savaitę tai praeina.

Naudojant eliminacijos dietą aiškinantis, ar yra alergija pieno produktams, reikia atsisakyti visų visų pieno produktų – taip pat ir jogurto, varškės, sūrio. Per dvi-tris savaites turėtų paaiškėti, ar pienas dėl atpylimų kaltas. O užpakaliukas nešunta?

Kaip dažnai keičiate krūtis? Ar išmatos nėra žalios? Nes man labiausiai "piešiasi" vaizdas, kad vaikelis taip trumpai žįsdamas ištraukia tik saldų liesesnį pienuką. Dėl to ir pilvuką gali pūsti, ir neramu būti, ir neprivalgymo požymiai pasireikšti.

Iš kitos pusės, jeigu atpila nedaug, gali būti, kad tiesiog be žinomos priežasties pasireiškia diegliukai. Paprastai iki 2-3 mėnesių vaikiukai juos išauga. Masažuokit pagal laikrodžio rodyklę, minkit dviratuką, toliau šildykit, nešiokit, po maitinimo (o jei ilgiau žinda – ir per) pakelkit atsirūgti, guldykit ant pilvuko kiek įmanoma.

Labai rekomenduočiau nutraukti termometro kaišiojimą, kad neprisižaistumėt.

Jeigu nors kiek tikite, galite pabandyti pati gerti kmynų, pankolių arbatų. Taip pat būna kūdikiams kmynų lašiukai (berods Babyfen vadinasi).

Tiek tam kartui, pirmiausia reikia išsiaiškinti, ar ne per trumpai žinda iš vienos krūties. O pati irgi stenkitės nusiraminti – esate nuostabi mamytė. Klaidų padaryti teks, bet, žinokit, mažyliai mums už tai atleidžia :)

7:55 pm
sausio 9, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Laba diena.

 

Ačiū už jūsų skirtą laiką mano situacijai, kuri kiek padrikai išdėstyta :) Žvilgsnis iš šalies reikalingas.

Reikėtų pamėginti atsisakyti pieno arba miltinių patiekalų.

Vieną krūtį duodu du maitinimus, tada kitą du maitinimus. Tik ar po poros valandų iš tos pačios krūties vėlei netenka liesesnis pienelis vaikui? Vienas žindimas – apie 10 ar keliolika minučių ir niekas nesikeičia..

Dabar turim tokią situaciją, kad po mėnesio žindymo, staiga vienos krūties pienas pradėjo sunkiai trauktis. Vaikelis uoliai žindža, neatsisako jos, bet matau, kad neištraukia, atitraukia galvelę ir vėl mėgina. Tai kurį laiką, maitinimo metu, kai sudilgčioja krūtinę ir atleidžia pieną, pradžioj duodu problematiškąją krūtį kiek pažįsti, kad skatinti pieno gamybą, o po to kitą, kad būtų sotus. Tik ar nedarau meškos paslaugos, t.y. dar daugiau lieso pieno sūneliui tenka?.. Naktį irgi ją duodu, kad pienelis nedingtų, bet kas iš to, kad vaikui jo netenka… Nusitraukiu su pientraukiu ir ate. Apmaudu…

Mano akimis, išmatų spalva ir konsistencija gera. Tik situacija kurį laiką tokia, kad tuštinamės jau kas 3-4 dieną… Gydytoja sako ir pati skaičiau, kad retą tuštinimąsi nebūtinai reikia laikyti vidurių užkietėjimu, nes motinos pienas lengvai virškinamas (gal mano atveju, jis ir gauna tik lieso). Na bet man vis tiek neatrodo normalu, kad vaikas valgo kas 2 valandas, o taip retai tuštinasi.. Iš kitos pusės, jeigu būtų neprakakojimo bėda, tai įkišus termometro galiuką, išmatos tikrai pasirodytų, o nepadeda net ir termometras (buvo 1 atvejis kai padėjo, nes kakučiai buvo prie pat išangės). Tai kiek padirginu išangę, kai ilgokai nesituština ir laukiu, kada viskas prasidės savaime. Dabar nustojau teikti tokią pagalbą. Kas liūdniausia, kad pasituštinus jam palengvėja, bet po kurio laiko vėlei pučia pilvelį.. 

Taigi mūsų bėdos su pilvuku šiai dienai LABAI paštrėjusios. Blogiau nei bet kada anksčiau. 

Nežinau, ar laikyti tai diegliais, nes matau, kaip vaikui palaipsniui kaupiasi dujos iki kol siaubingai išpučia pilvelį ir rėkia nesavu balsu. Šiai dienai, pučia miegant, kas neduoda vaikui ir dieną pilnavertiškai pailsėti, dažnai pučia ir valgant. Naktį palyginti gerai miegam, bet jaučiu kai per miegus raivosi, mėgina dujas išlaisvinti (pamasažuoju), kartais pabundam, nes pravirksta, nes suskausta. 

Ir pilvelį ricinos aliejumi masažuojam, ir dviratuką minam, ir kojeles kilnojam, ir "tigro" poza nešiojam, stengiamės guldyti ant pilvuko (nors jam nepatinka), po maitinimo nešioju stačią, kad atsirūgtų (kas neretai pavyksta sklandžiai). Neišsivertėm ir be Sab Simplex lašiukų, hemopatinio preparato Colic Calm, mėginom ir gerųjų bakterijų duoti. Nesinori savo vaiko tuo farširuoti, bet kenčiant vaikui, norisi pamėginti jam padėti.

Geriu kmynų, krapų, pankolių arbatą, tik gal negausiais kiekiais – kiekvienos po puodelį kas dieną, o pagrindą sudaro šaltinio vanduo.

Be viso to, nepaminėjau: pirmą savaitę po gimdymo man prasidėjo šlapimo pūslės uždegimas. Gydytoja skyrė antibakterinių Uvamin vaistų. Juos gėriau 20 dienų su pertraukomis, nes uždegimas vis atsinaujindavo. Taip pat gelbėjausi spanguolių ir miškauogių akstrakto gėrimais, kad tik nereiktų griebtis stipresnių vaistų. Bijau, kad ir visa ta taip pat gali turėti įtakos vaiko būklei… 

Tiesa slypi kažkur anapus. O gal diegliai ir beliks apsišarvuoti kantrybe, bet vis analizuoju, kas gali būti ne taip, ką pati darau ne taip, kad neaštrinti padėties. 

Žinau, kad nėra tobulų mamų ir vaikų :) Jūsų žodžiai mane labai padrąsina :)

8:40 pm
sausio 9, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

O gal man iš vienos krūties ir maitinti?  Būsiu tikra, kad gauna ir lieso, ir riebaus pienuko, o kitą tiesiog nusitraukinėti?.. 

Ar gal liesą prieš maitinimą nusitraukti?

Ar gal liesas pienas lengviau virškinamas ir todėl kūdikis rečiau tuštinasi ir dėl to pučia pilvelį?

Kaip tikslingiausia maitinti, kad nebūtų per dažnas krūtų keitimas?

Gal kuri nors žindymo poza gali padėti pienui geriau tekėti?

Gal kas turėjo panašią patirtį?

 

Būčiau be galo dėkinga. 

9:40 pm
sausio 9, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

sveika. ne "reiketu pameginti", o atsisakykit pieno produktu, nes jei tai yra alergenas jus dar labiau audrinat vaikucio organizma. :) dar zinoma atsisakiusi pieno produktu taip pat rasytis ka kada valgote, taip irgi lengviau atseksite kas dar gali netikti jusu mazylio pilvukui.

is vienos kruties nemaitinkite. jei sunkiau traukiasi pienukas, tai nereiskia, kad ten jo nera. krutis keiskite kas 2 val skaiciuojant nuo zindymo pradzios. pries maitinima nusitraukti nereikia. 

geriausia poza pieneliui geriau teketi tai atsistoti virs kudikio keturiomis, bet tai nepatogi poza :) 

del termometro pritariu magnolijai, kad galit prisizaisti ir kudikis paprasciausia gali nebenoreti turtintis be pagalbos. 

2:47 pm
sausio 10, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Pieno produktais nelabai ir piktnaudžiavau.

Pradžioje rašiausi, ką valgau ir jokių tendencijų nepastebėjau. Jau kai rodos nebuvo prie ko prikibti, nes buvo dienų, kai vos ne kruopas valgiau, vaikui pūtė pilvą. 

Jau kuris laikas save esu apribojusi: grikiai, ryžiai, perlinės kruopos, makaronai, sriuba, virta ar kepta orkaitėj bulvė + morka  + vištiena, troškinti jautienos faršo, žuvies kotletai, virta mėsa, virti burokėliai, desertui – gliaudytos saulėgrąžos + džiovintos spanguolės, vaisius – bananas. Iš pieno produktų valgiau tik baltą jogurtą (na ir vėlei pora dienų buvau susigundžiusi varške, bet jau išbraukiau iš meniu, kad negraužtų sąžinės..).

Per Kalėdas leidaus sau pamaguriauti silke ir krabų lazdelėmis tešloje, net baltos mišrainės. Ir nieko blogo po to nebuvo. Kartais nuslysdavau ant saldumynų – sausainių ir pyrago..

Jau buvau apsisprendusi valgyti daug daugiau, nes kam save alinti, bet pablogėjus pilvelio reikalams susilaikiau. 

Nebežinau, kame čia šuo pakastas. Kada nuo ko pablogėja. 

Didžiausia dilema man dabar yra, ką daryti su krūtimi ir žindymu. Noriu žindyti abejomis krūtimis. Jeigu padėti nedarbingai galiu lengvu masažu, šildymu ir dažnesniu žindymu, vis tiek vaikas nužįs tik pradinį liesąjį pienuką, poko jam nepavyksta daugiau ištraukti ir jis pradeda neramiai žįsti. Nepaliksiu gi vaiko alkano, todėl turiu duoti kitą krūtį. Bet nenoriu ir meškos paslaugos daryti – duoti vien liesą pienuką, gelbėdama krūtį, kas pilveliui nepadės…

Rekėtų ir keturiomis stovėčiau Smile tik žindant reikia jaustis patogiai, kad pienas tekėtų.

Dažniausiai žindydama ir taip niekaip neįsipatoginu (įtempti raumenys, nors ir pagalvėm apsikaišau), nes mūsų kambaryje lova žema ir minkšta, o sofos tokios kaip ir neturim (laikinai gyvenam pas tėvus, kol vyksta namo statybos). Kėdėj pamėginus – geriau, bet kaip joje išgausi "regbio" pozą, kuri domėjausi, kad tinka mano atveju, kai problemos su latakėliais Smile

Noriu kuo tinkamiau žindyti ir jaustis patogiai. Tik tada geresnes emocijas perduočiau vaikeliui.

 

 

 

3:52 pm
sausio 10, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

Pranešimas redaguotas 1:53 pm – sausio 10, 2015 katiara23


o nepablogeja pilvelio reikaliukai pavalgius glitimo turinciu produktu? t.y. makaronai, batonas, perlines kruopos ir pan.?

del zindymo tai kudikis pajutes, kad nereikia stengtis, t.y. jam pasiekus riebuji pienuka kuris sunkiau teka jus jam duodate vel lengvesni pasiekiama maista irgi gali iprasti i tai. siulyciau geriau kai maitinate is tos kruties ir kudikis muistosi kokias 10 – 15 min paszaisti, ar pasivaikscioti, uzsiimti kita veikla ir po to vel pasiulykit ta pacia kruti. manau bus daugiau naudos, nei vienu metu zindysit is abieju. ir krutis daugiau stimuliuosis, ir kudikis pazys riebesniojo pienuko. zinant, kad krutis keisti reiektu kas 2 val skaiciuojant nuo zindymo pradzios, galit tas kelias valandas taip bandyti vis siulyti ta pacia kruti su trumpom pertraukelem.

mano manymu jusu ta krutis ne problematiska, o tiesiog is jos sunkiau pienukas teka. pries zindma pasildykit vis.

4:48 pm
sausio 10, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Vat ir apie tai mąsčiau. Nes ir gydytoja sakė – pieno produktai arba miltiniai (glitimas).

Man pačiai nuo miltinių patiekalų pučia pilva, tai ir vaikeliui gal netinka.

Jau dabar ir juodos duonos su makaronais stengiuosi mažiau valgyti. Negalvojau, kad ir perlinėse yra, nors jas tik porąkart valgiau žindymo metu. 

Ech, kai pasmąstai, tai mažai ką belieka valgyti :)

O dėl krūties, paklausysiu jūsų patarimo, nes jau pastebėjau, kad nutraukęs lengvai pasiekiamą pienuką pradėjo daugiau blaškytis, gal įpranta.

Vadinasi vieno žindymo metu duoti vieną krūtį, po mažiausiai 2 val. kitą?

Gal mano klaida buvo duoti du maitinimus iš eilės tą pačią krūtį.. Kitoje krūtyje pienukas galimai užsistovi, kol sulaukia savo eilės… Gal todėl kiek pasikimšo latakėliai..

Aš galvojau, kad 10 min. žindymo yra kiek trumpokai, todėl taip elgiausi. Bet mano sūnelis pakankamai intensyviai žindžia, tai turėtų per tas minutes pakankamai nužįsti.

Žodžiu, darbuosiuosi ir toliau, tikiuosi viskas bus ok.Smile

 

Dėkui už paramąSmile

 

 

 

 

6:46 pm
sausio 10, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

glitimo neturincios krupos yra – grikiai, soros, bolivines balandos (kinvos), burnociu seklos, naturalus (nesifuoti arba raudoni) ryziai. valgyti galite juk darzoves, mesyte. atrodo, kad nera kas vlgyti, bet tikrai imanoma rasti ir daug :)

taip, sakykim zindyti pardejote 9 val, kita kruti duokite 11 val. 

8:53 pm
sausio 10, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Ačiū jums Smile

10:26 pm
sausio 13, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Sugįžau :)

Norėjau paklausti: per kiek laiko intensyviai žįsdamas krūtį kūdikis pasiekia riebųjį pienelį?

Šiandien pirmą kartą tuštinomės žaliai.

Pamėginom maitintis, keičiant krūtis kas 2 val. nuo paskutinio maitinimo (kitaip, nei anksčiau: duodavau 2 maitinimus iš eilės žįsti iš vienos krūties, 2 – iš kitos.). Taip elgiausi, nes maniau, kad per 10 min. žindimo vaikiukas neištuština krūties ir tokiu būdu nepasiekia riebaus pieno.

Gal visgi geriau žindyti dukart iš vienos,ir dukart iš kitos krūties? (išmatos buvo geros).

Tik ar pienelis per ilgai vienoj krūtyje neužsistovi? Dėl ko pablogėjo traukimas iš krūties.

Be visa ko, nepaminėjau anksčiau, sausio 21 d. mums sukaks 2 mėnesiukai. Kažkaip dar nesusireguliavo mūsų mityba.

Vaikas priauga svorio normaliai. jau turim 5 kg.

 

 

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
MP pilvo putimas ir maistas

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
4 + 3
sumą:   




Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 1162

Šiuo metu prisijungę:
13 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1235
Įrašai:6901

Narystė:

Narių: 5347
Svečių: 439

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (922 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: