Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 






Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Nepaleidžia krūties ir nemiega

Pridėti naują temą Atsakyti į įrašą
NaudotojasĮrašas

7:07 pm
gegužės 26, 2013


Kristina

Svečias

Laba diena,

Mano mergytei dabar dvi savaitės ir keturios dienelės, bet imu nerimauti, jog neužtenkam pienelio. Na kvaila, skaitau po truputį jūsų knygą kai turiu laiko, norisi tikėti, kad pienas neturėtų baigtis, bet mažylė, rodos, nepasitraukia nuo krūties. Užsnūsta, bet tuoj nubudusi ar net snausdama ieško krūties. Ir ji godžiai geria kai bėga pienas stipriau, o kai jau tas pavalgymui pienelis prieinamas ji atrodo negeria o ima tiesiog šiaip čiulpti krūtį, ar ji gal tingi traukti pati? Praėjus keletui valandėlių man sušlampa marškinėliai kai būnu be liemenėlės, tai verčia galvoti, kad vis gi kažkiek to pieno turiu… o ir kai mažylė užsnūsta pabandau paspausti, na atrodo yra pieno, neplūsta prūdais, bet išbėga.. Ir man labai neramu, kodėl mažai miega mažylė ir nuolat net miegodama ieško krūties, ji gal neprivalgo? Rodos ir tuštinasi, ir šlapinasi normaliai, bet vis man atrodo, kad ji neprivalgo… būna, kad net po pusvalandžio kai pavalgė nori krūties, iš vis duodu valgyti iš abiejų, o būna, kad neužtenka ir duodu trečia kart krūtį, taip keičiu jas… Ji visą dieną atrodo galėtų būti apsižiojusi krūti, bet negeria… Kartais išmeta, neva snaudžia, bet po keleto sekundžių kaip išprotėjusi vėl ieško, vėl snaudžia, bet nevalgo… naktį miega normaliau, net iki  valandų, bet kadangi esu pervargusi, nesugebu keltis naktį, ir dieną jau atrodo nebeištversiu, ir ašarų, visko yra, nes užsigraušiu jei reikės maitinti mišinukais… o gydytoja tikrai lieps jei pasakysiu jai savo problemą, ji liepia maitinti pagal grafiką, mažiausiai kas dvi valadasm bet manoji nuolat nori… ir dar gydytoja pareiškė, kad jei dažnai duodu vaikui kenkiu, nes pilvą dėl to skauda, kad apsunkinu organizmą, ir man psichologiškai tokia bomba šitas sakinys, nuolat bijau duoti krūtį, bet duodu, o su baime, kad pakenksiu vaikui…  Kodėl taip neina pamaitinti vaiko? Kodėl jai vis negana? Negi iš tiesų pienelio per maža… :(

7:08 pm
gegužės 26, 2013


Kristina

Svečias

Iki 5 valandų naktį miega, nepasižymėjo skaičius…

11:53 am
gegužės 27, 2013


magnolija

Svečias

Nusiraminkite, mama, vykit šalin visokias baimes! Tai, kad mažylė vis nori žįsti, nebūtinai reiškia, kad neužtenka pienuko. Gal ją kamuoja kažkas, pvz., pilvuko skausmeliai, ar šiaip jautrus vaikas – buvimas šalia Jūsų ir žindimas yra pats geriausias nusiraminimo būdas jai. Miegokit kartu ir dieną, ir naktį – pati mažiau išvargsite. Ir nepamirškit oda su oda kontakto :) Naktį maitinant išsiskiria daugiau hormonų ir dar labiau paskatina naujo pienuko gamybą, tad stenkitės labai ilgai tarp maitinimų netempti, 5 valandos yra daugoka, geriausia 3, daugiausia 4.

O jeigu lauke vežiojat, irgi nemiega? Kai pervargsta mažyliai, kai per daug įspūdžių, miegas irgi gali sutrikti.

7:33 pm
gegužės 27, 2013


Lactivist

Narys

įrašai77

Miela Kristina,

ar mažosios gimimas buvo sklandus ir ramus? Jei gimdymas buvo sunkus ir ilgas, tai gali turėti įtakos vaikelio neramumui ir norui nuolat būti šalia. Tačiau, kaip jau minėjo magnolija, normalu, kad naujagimis nori būti prie krūties nuolat…

Vertėtų apžiūrėti dukrytės liežuvėlį, įsitikinti ar jis nėra priaugęs. O gal pakaktų išbandyti kitą žindymo padėtį, kad mažylė geriau apžiotų krūtį ir tinkamai ją ištuštintų.

Naujagimiai (ypač pirmomis savaitėmis) turėtų būti žindomi ne mažiau nei 10-12 kartų per parą. Nakties metu tarpas tarp žindymų neturėtų būti ilgesnis nei 3-4 valandos. O tam, kad palengvinti naktinius žindymus, geriausia vaikelį guldytis šalia savęs.

Ar vieno žindymo metu mažoji gauna vieną krūtį? Tam, kad gautų pakankamai sotaus pienelio, vertėtų neskubėti keisti krūties, t.y. siūlyti kitą tik tuomet, kai nuo pirmojo priglaudimo praėjusi valanda ar dvi.

Sėkmės. Jei kantrybės nepritrūks, mišinių tikrai neprireiks.

9:43 pm
gegužės 27, 2013


Kristina

Svečias

Gimdymas buvo stebėtinai greitas ir geras, nebuvo jokių komplikacijų, viskas vyko natūraliai, gydytoja net įvardijo gimdymą kaip vieną šauniausių per tikrai ilgą laiką… Tad nežinau kas čia.. tik dar ligoninėj pasakė, kad vaikas labai prisirišęs prie manęs, paklausė ar daug bendravau su "pilvu", atsakiau, kad nemažai… nuo pat pirmos akimirkos kai mažylę uždėjo man ant krūtnės vos gimus ji tikrai atrodo labai prisirišusi.. Gaila tik kad naktį pavyksta miegoti šalia jai lopšelyje, prie mano galvos, nes gana siaura lova, netilptume tryse, o gyvenam vieno kambario butelyje, vyrą nebent ant grindų nuginti.. :/ bet rankose mažoji praleidžia tikrai daug, tiek mano, tiek vyro, apie paguldymus į kokią lovytę nėra nė kalbos, ir į tą lopšelį dieną sunkiai, arba ant krūtinės kurio nors, arba šalia.. bet miegam mažai dieną. Šią nakt nusistatysiu žadintuvą kad keltis pamaitinti mažylę, kantrybės man lyg ir būtų, tik kad tos baimės kiša koją, jaučiuosi prastai galvodama, kad gal neįstengiu savo mažo kūdykėlio pamaitinti… :( ir dar iš aplinkiniu sulaukiamos replikos kaip elgtis, visos skirtingos nuomonės, mane tai muša iš vėžių… Liepia nusitraukti, pažiūrėti kiek turiu pieno, bet aš jaučiu, kad nelabai reikėtų taip elgtis, vis tek visko nepamatysiu ką vaikelis gali ištraukti…

O dėl vežimėlio, ji nenurimsta, nurimsta tik nebent mašinoje važiuojant, o vežimėlis kažkodėl nedraugas. Tad net nežinau…

O dėl valgymo, tai iš vienos krūties duoti pavalgyti, kai užsnūsta, bet netrukus nubunda, bandyti laukti valandą kad duoti kitą?

Bandau pakeisti pozą, bet mums matyt nesiseka, mama lebeda šiek tiek, neišeina … gulint bandžiau, vis kažkas ne taip… atsisėdus pagrinde maitinu, bandau ir normaliai krūtį duoti, mokomės kartu, bet man vis atrodo, kad neištraukia pakankamai, nors lyg ir neskauda nieko, jei suskausta ištraukiu krūtį ir bandom iš naujo.

Atrodo jau kone ir melstis galima pradėti, kad tik nepritrūktų pienelio… :( Gal galite plačiau papasakoti apie maitinimą iš abiejų krūtų?turi valanda praeiti po to kai nustoja žysti vieną krūtį ar valanda nuo tada kai pradėjo? atrodo jau turėčiau apsiprasti, tuoj tris savaitės, o man vis neramu dėl to pienuko ir mažosios valgymižo, ypač kai aplink išgirstu tokias frazes kaip "gal pienas liesas, neprivalgo", "gal reikia nusitraukti, pažiūrėti kiek turi", "gal neužtenka pieno", "vaikui skauda pilvą nes per dažnai duodi, duok kas dvi tris valandas" ir panašiai… susisuka galva ir nebežinau kaip elgtis… Duodu kai vaikas nori ir kiek nori, juk jei privalgys išmes krūtį pati, ar nelabai? tiesiog antroje dienos pusėje jaučiuosi išmelžta ir kone tuščia, atrodo, kad tikrai nebeturiu ko pasiūlyti… nors man čia gal taip iš streso šiokio tokio atrodo… ačiū jums už atsakymus labai :)

10:24 pm
gegužės 27, 2013


magnolija

Svečias

Pranešimas redaguotas 7:28 pm – gegužės 27, 2013 magnolija


Gal pozicijoms įvaldyti padėtų vaizdinė medžiaga? Pavyzdys

O dieną kažkokių kitokių faktorių, trukdančių miegoti nebūna – per šviesu, per triukšminga, per tylu? Jei neatrandat priežasties, tiesiog susitaikykit, kad yra būtent taip. Jūsų mažylė ne pirma ir ne paskutinė, kuriai nesiseka gerai miegoti dieną. Internete pilna istorijų apie verkiančius kūdikius, kuriuos nuramina tik važiavimas automobiliu :) Suprantu, kad gali būti sunku – oj kiek ašarų pati dėl visokių tokių dalykų esu išliejus – bet galų gale tenka priprasti, prisitaikyti ir net pradedu įtikėti, kad viskas normalu. Gal kūdikiai bejėgiai, bet jie protingi, jie daro/prašo, kaip jiems reikia.

Kai vaikutis dažnai valgo, tai taip ir atrodo, jog krūtys tuščios. Kai mano berniukas vienu metu vos ne kas pusvalandį prašinėjosi, irgi jaučiausi visa išsunkta. Bet susidarydavo ilgesnė pertraukėlė ir, žiū, pritvinkdavo pienuko.

Tiesą žino tik mamos širdis, aplinkiniai tešneka, ką sau nori. Kartų skirtumai, požiūrių skirtumai, skonių skirtumai lemia daugybės nuomonių ir "tiesų" buvimą. Nepasiduokit kitų įtakai, kaip gydytojas rašo knygoje, pravartu mandagiai palinksėti, o daryti taip, kaip atrodo esant geriausia. Ir kaip man sakė viena draugė – apsiraminkit, savo vaikui esate nuostabiausia, mylinti ir atsidavusi mamytė!

10:47 pm
gegužės 27, 2013


Prada

Narys

įrašai83

Sveiki.Pirmomis dienomis, kaip žinia, mamytės
krūtyse gaminasi priešpienis. Vėliau ,,užsikūrus" pieno gamybai,krūtys
staiga sustangrėja, gali susidaryti
net pieno sąstoviai dėl per didelio jo kiekio, nes tiesiog dar nežinia,
kiek jo reikės vaikeliui, kiek pats vaikutis sugebės jo išžįsti.
Tačiau ilgainiui pradeda gamintis pienelis pagal mažylio žindymo
poreikius, pagal paklausos- pasiūlos dėsnį – kiek vaikutis ,,užsisako"
pienelio, tiek jo ir pasigamina kito maitinimo
metu.  Taigi, susireguliavus pieno gamybai, krūtys  paminkštėja,
sumažėja, bet  tai nereiškia, jog sumažėjo pieno. Tiesiog jo dabar
gaminasi tiek, kiek reikia vaikeliui, kiek jis ,,užsisakė" žįsdamas
prieš tai. Be to, vaikai gali pasisotinti per labai skirtingą laiko
tarpą, bet ar norėti tiesiog pažįsti krūtį.
Krūtis reikėtų kaitalioti maždaug
kas valandą-pusantros.Kaip zinia,pradzioje pienelis yra liesesnis,atsigerimui,o galinis yra riebusis nuo kurio kudikis pasisotina ir nuo kurio auga svoris. Tad jei jau žindėte iš vienos krūties,  kad ir su
pertraukėlėmis, ir vaikas po valandos nuo pradžios vėl prašo – duokite
tą pačią krūtį, jei jis kiek pažindęs bus nepatenkintas – pasiūlykite
kitą. Jei nuo žindymo pradžios (kad ir su pertraukėlėmis) praėjo
pusantros valandos, jau siūlykite kitą krūtį.Taip pat ar uztenka pienelio reikia skaiciuoti pasislapinimus,ne maziau 6 kartai,bespalviu,ne astraus kvapo slapimu.

O
paguldytas į lovytę vaikelis ima zirzti ne  tik dėl to, kad jis ir vėl
alkanas, bet ir dėl to, kad nepavyko gerai atsirūgti, skauda pilvelį ar 
jam tiesiog reikia Jūsų artumo, šilumos, meilės, saugumo…  Juk visą
valandą jį laikėte prie savęs ir dabar staiga bandote atskirti, tad
vaikelis ir  pradeda nerimauti, ar kartais nepaliksite jo vieno.  Taigi,
pirmomis savaitėmis būkite kiek įmanoma daugiau su savo mažyliu, nes 
jis nori ne tik pasisotinti, bet ir jaustis saugus, mylimas savo
mamytės glėbyje.Ir stenkites maziau klausyti visu patareju,klausykit savo sirdies, mama geriausiai viska jaucia.O vaikelis augs,jus geriau ji pazinsit,su viskuo apsiprasit,tik labiau pasitikekit savim.Sekmingo jums zindymoSmile

10:56 pm
gegužės 27, 2013


Lactivist

Narys

įrašai77

Pranešimas redaguotas 8:00 pm – gegužės 27, 2013 Lactivist


Kristina,

tu esi nuostabi mamytė ir tu rūpiniesi savo vaikeliu, ne žmonės iš pašalies. Reikėtų pabandyti labiau įsiklausyti savo širdutės ir motiniškų instinktų, kurie paprastai neapgauna.

Atsiprašau, jei nesuprantamai parašiau dėl krūtų kaitaliojimo…Norėjau parašyti, kad geriau jei vieno maitinimo metu vaikutis ištuština vieną krūtį ir jei baigus maitinti po itin trumpo laiko vaikutis vėl prašo krūties, tuomet geriau siulyti ne kitą, bet tą pačią. Kitaip tariant iš tos pačios krūties žindyti 1-1.2 val. Tuomet vaikutis gaus ne tik pirmojo patiekalo (pirminio pienelio, kuris liesesnės sudėties), bet ir…'deserto' (riebaus pienelio). Maitinimai visuomet skaičiuojami nuo žindymo pradžios, t.y. kada pirmą kart vaikelis priglaustas prie krūties.Pvz. jei pradedate maitinti 12 valandą ir vaikutis prie krūties praleidžia 20 minučių ir užsnūsta, pabunda po 20 minučių, vadinasi nuo žindymo pradžios praėjo 40 minučių ir vertėtų siūlyti tą pačią krūtį.  Tačiau jei užmiega ir pabunda po 90 minučių, tuomet jau geriau žindyti iš kitos.

Ar jaučiasi krūtų pilnumas po nakties ir 'palengvėjimas' pažindžius?

MP gaminasi net ir tuomet, kai atrodo, jog vaikutis žindžia 'tuščią' krūtį, tačiau iš tiesų krūtys niekada neištuštėja, jei juos stimuliuojamos, juose nuolat gaminasi pienelis.

Taippat MP tiesiog negali būti 'per liesas' ar 'nemaistingas' (kaip kartais tą bando įrodyti artimieji), Mamytės Pienelis tuo ir yra ypatingas, kad jis puikiausiai atitionka būtent TAVO vaikelio poreikius, jo sudėtis kinta ne tik kiekvieno žindymo metu, bet ir to paties maitinimo metu (kaip jau minėjau – pradžioje liesesnis – atsigėrimui, o vėliau riebesnis – pasisotinimui). Riebiausios sudėties pienuką vaikutis gauna nakties metu ir ryte, o vakarinis pienelis būna kiek liesesnis, todėl kūdikiai dažniau nori žįsti vakarais, jie būna neramesni…

Taippat ir pasiūlymas 'nusitraukti ir pažiūrėti' nieko vertas, nes kaip upės vandens neišgersi, taip ir mamos krūtyse pienukas nepasibaigs (kol bus poreikis)…Toks sudėtingas ir labai ypatingas moters-mamos organizmas. 

Jei nesiseka pakeisti žindymo padėties, bet atrodo, kad mažylė nepakankamai ištuština krūtį, gal reikėtų dar pasitikrinti ar teisingai laikomas vaikutis (mamos ir vaikelio padėtis labai svarbi):

 

Blogo prigludimo požymiai:

 

• kūdikio galva pakreipta į šoną, palinkusi arba per daug atlošta

liemens atžvilgiu, arba kūdikis guli šonu į motiną, veidas nėra tiesiai

priešais krūtį;

• tarp kūdikio ir motinos yra didelis tarpas, o tam, kad pasiektų

krūtį, kūdikio galva ir kaklas palinksta į priekį ir žemyn;


• kūdikio smakras neliečia motinos krūties;

• burna siaurai pražiota, apima tik spenelį, už jo esanti areolė

lieka neapžiota arba apžiota nepakankamai ir daugiau jos matosi žemiau

kūdikio burnos (20.b pav.);


• kūdikio žandai įdumba, nes burnos neužpildo „žindymo spenys“ ir ji lieka apytuštė.


http://zindyk.lt/?p=333

 

 



 

 

1:25 pm
gegužės 28, 2013


Kristina

Svečias

Ačiū visoms už atsakymus, na su valgymu aš dažnai taip ir darau… :) Tik va ir susilaukiu pasmerkimo… Reikia išmokti nekreipti dėmesio į aplinką..

Bet turiu dar klausimėlį, situacija tokia, bandžiau naktį keltis ir vaikui duoti valgyti, na, beprasmiška… Ir budinau, ir rankose laikiau, ir švelniai judinau, bučiavau, visaip bandžiau budinti, vyras taip pat padėjo, na iki galo nesibudina ir tiek, vargau ilgai, apie porą valandų, kol įstengė per miegus keletą gurkšnių atsigerti, bet po to išmetė krūtį iš burnos, išspjovė paskutinį burnoje laikytą pieną ir toliau miegojo, praktiškai nieko nepavalgiusi… Ir aš pat išsibudinau, nebegalėjau užmigti, vis vaikelį bandžiau pamaitinti, veltui, miega… Ir atsibudo tik įprastai apie 6 ryto (priklausomai nuo to kada eina miegoti, ji keliasi tarp 4-6 ryto). Na ir taip yra nuo gimimo, ji nuo pat pirmo savo gyvenime dienos miegojo nemažiau 5 valandų naktį, dieną budrauja, naktį miega. Gal galite patarti kaip ją nubudinti ir priversti pavalgyti?

Beje, dėl pritvinkimo krūtinės po nakties, jei nepamaitinu, o kaip matote nelabai išeina, tai ryte pelkėje nubundu.. :) jei dieną pamiega bent porą valandų, krūtys vėl gana kietos. Tik, kad dažnai valgydama ir dieną beveik nemiegodama nelabai leidžia joms pritvinkti… Bet ryte tai plūstu, reikia keletą lašų nulašinti, kad apžiotų krūtį vaikas, nors kartais net nereikia, nes baloje atsibudus suvokiu kad pienelis ir pats nutekėjo… Rodos šlapinasi tikrai nemažai, tuštinasi taip pat, ir nėra tamsiai geltonas šlapimas ar keistesnio aštraus kvapo, tikrai atrodo skaidrus. Sprendžiu ne tik iš sauskelnių pripildytų, bet ir iš to, kad kartais keičiant ji nuogutė būdama sugalvoja pasruventi :D

Beje, į lovytę nebeguldau, tik į lopšelį, šalia savęs, girdžiu kiekvieną js garselį, kartais net tenka ranką ant pilvelio uždėjus laikyti, kad ramiau miegotų, jei ima pilvelį pūsti, kad galėčiau prirekus pamasažuoti, na taip, mus skiria lopšelio sienelė, tačiau tikrai labai daug būnu su ja… nuo rankų mums praktiškai nebenulipa, na o šiąnakt sugebėjom sutilpti kažkaip ir tryse, tik žinoma man jau miegas nekokybiškas kai tiek susispaudę, dukrytę labai arti savęs glaudžiau. Na ir ji vis tiek nevalgo naktį. Susilaukiau ir vėl patarimo, nusitraukti naktį su pientraukiu jei vaikas nevalgo, bet man visi tie pientraukiai, buteliukai ir tūčiai visai nėra arti širdies… kai vaikas neramus vien ir girdžiu, duok tūtį, ko kankiniesi ir vaiką kankini… na bet bandom verstis ir be tūčių, geriau pavargsiu, bet vaikui nekišiu dirbtinos "šilumos" … Na, stengsiuosi dėl pienelio būti pozityvesnė, bet jei dar naktį pavyktų pamaitinti, jei kas pasakytų kad vaikas apsižioja teisingai krūtį tai iš vis nurimčiau :)

11:11 pm
gegužės 29, 2013


Lactivist

Narys

įrašai77

Pranešimas redaguotas 8:11 pm – gegužės 29, 2013 Lactivist


Kristina, kaip sekasi?

O paskutinis žindymas prieš nakties miegą būna tuomet, kai jūs su vyru gulatės? Gal išeitų paskutinį kart pamaitinti vėliau, prieš einant miegoti pačiai?

Nakties metu kai kuriuos kūdikius pažadinti nėra lengva. Išbudinti padėtų vaikučio išrengimas, kalbinimas, pėdučių pakutenimas, veiduko apiprausimas drungnu vandeniu, sauskelnių keitimas.

Naktiniai žindymai pirmonis savaitėmis svarbūs dėl to, kad tikrinti pakankama MP gamybą ir sėkminga vaikelio augimą.

Na bet  jeigu svoris auga puikiai ir per parą žindot ne mažiau nei 10 kartų, šlapinasi/tuštinasi pakankamai, gal ir tos 5 valandos poilsio nepakenks.  ;)

4:57 pm
birželio 2, 2013


Kristina

Svečias

Nebuvo kada prieiti prie kompiuterio… esu pervargusi ir streso daug… Nors stengiuosi rami išlikti… Naktimis kažkodėl sunkiai beužmiegu, mažylę bandau maitinti, bet ji labai mažai patraukia ir vėl miega, o aš prasibudinu.. Ir šiaip imu įtarti kad blogas jos valgymas, nes ji neištraukia visko :/ dėl to dažnai prašo, nes alkana.. buvom pas gydytoją, svėrė, priaugom per tris savaites 500gr., dar turim laiko priaugti ir daugiau, bet aš nežinau kaip priversti mažylę valgyti gerai. Bėda ta, kad pradėjau atsekinėti kodėl ji blogai valgo, aišku padarytos kelios klaidos. Ligoninėje gulėdama klausiau seselių, gydytojos ar valgo gerai, vis išgirsdavau, taip gerai… po to gelta, reikėjo po lempa dėt, nepabuvo ramiai, liepė čiulptuką duoti, daviau tam kartui, po to nugraužė spenelius, vis klausinėjau ar gerai valgo, juk taip neturėtų būti, vis tiek atsakydavo kad gerai, o aš nežinojau kaip yra tas gerai… teko dvi dienas antspenius panaudoti, nes kraujavo speneliai, ir manau visa tai susidėjo, o aš per vėlai įsitikinau pati, kad blogai valgo… nes ir anyta, ir mama, visi sako gerai.. ir pasiskaitau teorijos, pažiūriu video, na kas iš tos teorijos, jei praktiškai nepritaikau? Apžioja kaip nori ir tiek.. mergytė neišsižioja labai daug, o areolė didoka.. speneliai nėra tokie dideli kaip tuose video kuriuose rodo kaip reikia valgyti, krūtis taip pat ne tokios didelės, ten viskas atrodo lengva, o man visai kitaip kai pati bandau. Ir man rodos mergytės lupytės nėra išvirtusios, o labiau į vidų, ir niekaip neina jų pataisyti, atrodo apsižioja, bet po to liežuvėliu vis tiek susitvarko kad tik spenelį apžiot. Baigiu palūžt, nes nors atrodo šlapinasi, tuštinasi (kiek yra normalu? nes manoji gana nemažai, bijau kad neivduriuotų), bet labai vargstam kol ji užmiega bent kiek pasisotinusi.. na gal nėra išsekimo jei svoris auga? :(

6:52 pm
birželio 2, 2013


Prada

Narys

įrašai83

sveiki,del taisyklingo apziojimo galima paskaityti cia http://dirbumama.lt/2010/10/19…..a-iki-z/  o svoris jusu kol kas puikus(500 uztenka per men) o jus dar savaite turit,taip kad badu tikrai nemarinatWinkbet jei jauciat, kad tikrai gali blogai apzioti,tada dirbkit su tuo,kol iseis,nes tai labai svarbu ir pieno gamybai ir tai kiek vaikutis pasiekia pienelio.o del viduriavimo,tai kudikiai maitinami motinos pienu daro skysciau,bet jei primena viduriavima,tai del to,kad gali gauti tik pradini liesesni pieneli.jei jums neramu,jei gyvenat didmiesty visada galima pasikviesti zindymo konsultante i namus,kuri pades del apziojimo ir teisingo priglaudimo.sekmes,jums tikrai pavyks jei nenuleisit ranku.Smile

12:01 pm
rugpjūčio 2, 2013


Joana

Svečias

Laba diena,

Mano dukrytei dabar 2 mėnesiai, pas mus lygiai tokia pati problema, kaip ir pas Kristina. Peržiūrėjimas daugybę video įrašų, skaitau ir skaitau vis išnaujo apie žindymo techniką, bet praktiškai vistiek nesigauna – neapžioja ji taisyklingai krūties. Gal galite patarti kur kreiptis, norėčiau pasikviesti žindymo konsultantą, kad padėtų išspręsti šią problemą.

Iš anksto dėkoju.

10:48 pm
rugpjūčio 11, 2013


Mama iš Hamburgo

Svečias

Joana rašė:

Laba diena,

Mano dukrytei dabar 2 mėnesiai, pas mus lygiai tokia pati problema, kaip ir pas Kristina. Peržiūrėjimas daugybę video įrašų, skaitau ir skaitau vis išnaujo apie žindymo techniką, bet praktiškai vistiek nesigauna – neapžioja ji taisyklingai krūties. Gal galite patarti kur kreiptis, norėčiau pasikviesti žindymo konsultantą, kad padėtų išspręsti šią problemą.

Iš anksto dėkoju.


 

Miela Joana,

žindymo konsultančių sąrašą rasite čia http://www.pradzia.org/node/427

Manau, kad jeigu pagooglinsite, tai rasite ir daugiau.

 

Pasakysiu iš savo patirties dėl teisingo krūties apžiojimo – mano karalaitis tai dešinę krūtį iš karto teisingai žindė, o paėmęs kairę tarsi pamiršdavo,kaip reikia žįsti. Visaip bandžiau ir nieko gero, bet kai atsiguliau ant lovos (prieš tai maitindavau sėdint), tai jam viskas pavyko. Iki šiol kairė krūtis jo "mylimoji" :) Taigi, nepasiduokite, mielos mamos. Ir mažiau klausykite močiučių ir savo mamų. Deja, bet žindymo klausimais dažnai jos pridaro daugiau žalos, nei naudos, nes jų žinios – pasenusios …

Sėkmės!

4:31 pm
rugpjūčio 13, 2013


Lactivist

Narys

įrašai77

Miela Jona,

žindymo konsultantės į namus nevažiuoja, jos konsultuoja telefonu. Jei žūtbūt reikalinga 'gyva' konsultacija, tokiu atveju geriausia būtų susisiekti su laktacijos specialistėmis (jų Lietuvoje yra 6-ios). O kolkas bandykit tiesiog keisti žindymo padėtis ir įsitikinti, kad vaikelis ir mama taippat tinkamai įsitaisę žindymui.

9:59 pm
spalio 11, 2013


Alteja

Narys

įrašai15

sveiki,

Iškilo klausimas dėl pieno gamybos. Ar gali pienas dingti iš vienos kruties? Nse kai maitinu is dešines jaučiu kaip mazyle traukia piena ir stipriai, kartais nespeja ryti tai is keliu kartu tik" prisisiurbia ", o kai maitinu iš kairės kruties. ji pradeda grumulioti speneli po keliu minučiu. toks jausmas kad ta krutis tusčia,. visada duodu pirma kairiąją. bet neistveriu ilgai nes pradeda dilgčioti spenelis, atsiranda skausmas. net pakeitus krutį skausmas išlieka kurį laiką. bandau dažnai ją duoti bet niekas nesikeičia. esu labai sunerimusi dėl to. Mano gydytoja patarė nusipirkti Promolact N20. milteliai skatinantys pieno gamybą. bet nesuvokiu kokiu pagrindu. ir ar jie tikrai veiksmingi. gal kuri nors esate vartojusi sį preparatą? 

10:30 pm
spalio 12, 2013


magnolija

Narys

įrašai642

Tiksliai nežinau, bet, manau, kad pienas dingtų tik tuo atveju, jei nustotumėt iš tos krūties maitinti. O taip tai normalu yra, kad viena krūtis "darbštesnė" už kitą. Pas mane dešinė tuštesnė. Ko tik nebandžiau – visą laiką tas pats. Mažiau to pienuko, bet vis tiek yra. Nors jei atsiranda dilgčiojimas, gal pas jus ir rimtesnė priežastis…

7:04 am
liepos 24, 2015


laura

Svečias

Sveiki, turiu klausimeli. Mano mazytei uz savaites bus jau 4 men. Iki sio laiko maitinau savo pienuku kas 2 val, jei budavom lauke, tai ismiegodavo 3 val. O dabar ji praso valgyt kas 1 val ar 1.5 val. Ar tai normalu? Gal jai nebesotus mano pienukaa? Ar per mazai jo? Nors svoris auga kas menesi po 1 kg. Nakti keliasi kas 3 val. Bet diena praso kas 1val. Gal ja reiktu primaitinti?

Aciu uz atsakyma

11:49 pm
liepos 27, 2015


Dudi

Narys

įrašai108

Sveiki,

Neskubėkit primaitinti, jeigu svoris auga puikiai, vadinasi pienuko užtenka. Galbūt toks etapas dabar, kai dažniau nori jūsų artumo. Palaukit ir matysit :)

10:43 am
liepos 28, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

sveika. maitinkit pagal poreiki, gal uzsisako daugiau pienuko, nes kudikis visgi auga, gal artumo nori. galite drasiai laukti 6 men su primaitinimu. gal koks augimo suoliukas jums. kantrybes vaikai uzauga, ir pasiilgsti tu daznu maitinimu. :)

Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
Nepaleidžia krūties ir nemiega

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
1 + 8
sumą:   




Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 1162

Šiuo metu prisijungę:
28 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1235
Įrašai:6901

Narystė:

Narių: 5347
Svečių: 439

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (922 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: