Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 






Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

NaudotojasĮrašas

1:44 pm
rugsėjo 24, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

Sveikos mamos :)

Noreciau patarimu is panasia patirti turejusiu mamu…. Sunui suejo metukai ir…nustojo valgyti koses. Ansciau taip pat valge nedaug (50ml, kartais 150ml),bet dabar (1m 2men) valgo tik MP ir duoniukus grauzia. Na karta neislaikius daviau keptu bulviu-labai patiko,prikirto daug, bet as esu pries kepta maista tokiam vaikiukui….

Bandziau duoti maista gabaliukais, pjausciau is maisto formeles, bet deja, suvalgydavau pati :) Buvo keletas dienu, kai pats grikius saukstu kabino,tik gaila, tuo dziaugiausi kelias dienas.

Bandziau, reikalaujant MP, sugundyti maistu, bet net i kedute neidavo isodinti.

Prisipazistu, esu umaus budo, teko pyktis del tokio nevalgymo, saukstais pasitrankyti, gal del to atsirado vaikui neigiama reakcija i valgyma? Taigi, jau 2 menesiai laukiu, kol ji praeis, nekisu maisto, nenori-nereikia. Kartais padedu ant sofos krasto lekstute su pvz makaronais, kad bent stovedamas kiek uzlestu. Paragauja viena….

Sutapimas ar ne, bet per siuos du nevalgymo menesius dar ir kruminiai dantukai pradejo dygti. Dabar laukiam paskutinio islendancio.Bet ar gali buti, kad del dantu toki ilga laiko tarpa vaikas ignoruoja maista?

Taigi, laukiu patarimu…gal kam buvo taip, kad metinukas nustojo valgyti, gal del dantu, gal dar del kokios priezasties? Kaip issisprende sita "problema"? O gal cia visai ne problema?

 

12:59 pm
rugsėjo 26, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Sveika, RaimondaD,

Mes tokių kardinalių pokyčių (pri)maitinime neturėjom, bet vis tiek norėčiau pasidalinti kai kuriais savo pastebėjimais ir patarimais. Gal kažką pritaikysit.

Dantys. Pas mus irgi būna duoniukų ir visokių panašių kietų dalykų graužimo paūmėjimas dygstant dantukams. Ir tas dygimas (o gal "dygimas"…) tęsiasi kelias savaites. Tik valgumo pokyčiai tuo laikotarpiu banguoja, nebūna taip, kad du mėnesius nevalgytų.

Maisto ir maitinimo forma. Labai gerai, kad išbandėt maistą gabaliukais. Pabandykit ir kitą kartą. Manasis labai greit nustojo valgyt trintas daržovių košytes. Jam tiesiog nepatinka makalošė. Jam patinka atskirai ragauti. Geriausia ne vienas, bet kokie 3-5 dalykai vienu valgymu. Pvz., gabaliukas bulvytės, morkytės, pupelė, mėsytė. Kitą kartą – brokoliukas, makaronas, svogunėlis, pomidoras… Mes gan anksti pradėjom tiesiog iš savo patiekalų atrinkti vaikui tinkamus gabaliukus. Dabar jau beveik dveji metukai – pradėjo mėgti trintas sriubas, o tarkim prieš pusmetį vos lyžtelėdavo nuo šaukštuko liežuvio galu ir purtydavosi, galvojau, kad niekada niekada sriubų nevalgys :)

Kitas dalykas – įrankiai. Mums dažnai būdavo, kad valgant rytinę košę jis makaluoja ją su šaukštu, o aš su kitu jam kaišau į burną. Per pietus analogiškai su šakute. Tik visai neseniai išmoko pats su šakute pasmeigti. Jei jau pastebite bent minimalų susidomėjimą kažką daryti su maistu, tegul jis žaidimo forma mėgina, o Jūs rimtai prikiškit :D Dar turim specialią dėžutę su žaisliukais, kuriais žaidžia tik sėdėdamas valgymo kėdutėj. Tai kai jis važinėja su mašinyte, aš vėl bandau ištaikyti momentą kažką į burną įdėti.

Atvirai pasakius, nors manasis į skranduką prisideda nemažai, o kartais ir daug, bet visada tas maitinimas reikalauja daug mano energijos ir kantrybės. Tik kokias razinas pats be pagalbos sušlamščia kaip mat. O visais kitais atvejais reikia kažką išgalvoti. Visai neseniai dar labai veikė aiškinimas, kad dedam į burnytę, tada į pilvuką, tada į sauskelnytę nukeliauja. Bet tai irgi vargina :) juk po kiekvieno kąsnio turi pakartoti tą pačią "pasaką"… Nors, aišku, taip mažiau "nervų sugadina", negu kad pakartojus "pasaką" vis tiek nevalgytų ir pradėtų zysti, kad nori lipti iš kėdės, o išlipęs iš kėdės tempia prie durų, kad eitume į lauką, kai aš pati valgyt noriu kaip vilkas!

Ko aš nedarau ir nedaryčiau – neduodu maisto vidury kambario. Yra stalas, yra kėdė, ten ir valgom (ir kelis kartus pakartojus, kur sėdi tėvelis, mamytė ir mažylis, jau netgi įmanoma norintį įsodinti į kėdutę be didesnių derybų!). O kažkokie lakstymai paskui vaiką – dar kąsniuką, man nepriimtini. Gali būti, kad vaikui tada irgi asociacijos sunkiai susiformuoja, kas tas valgymas ir kada jo reikia.

Dar sakyčiau mėginti kažkaip prieš vaikui paprašant MP duoti maisto. Nes bent jau pas mus anksčiau būdavo, jog jeigu paprašo MP, tai geriau ir duoti, nes ką bemėgintum – baigsis tragedija ir galiausia jis apsižliumbęs, o aš išsikankinusi nukeliausim MP gerti… Nors mes gana anksti pradėjom MP sieti tik su miegu ir dabar jei kada vidury dienos pasiprašo, aš akis išpūčiu: "Tu ką, miego nori?" Ne, miego nenori… Tai ir pienukui ne :) Kažkaip jau pradedam susitarti.

Gaminimo būdai ir paskaninimai. O kas čia tokio, jeigu kokiam kokosų aliejuj žemoj temperatūroj (iki 170-175 laipsnių kancerogenai iš bulvių nesusidaro) pakepsit bulvyčių orkaitėj? Juk ne kasdien… Man atrodo, kad po metukų galima atsipalaiduoti truputį, vis dažniau ir dažniau "suaugusiųjų" maisto paduoti. Ir vaikui smagiau, kad valgo tą patį, ir mamytei darbo mažiau, ir skoniais gal labiau susidomės.

Manajam labai patiko majonezas (aišku, pirkom tokį, kad būtų be E, su gerais kiaušiniais ir geru alyvuogių aliejum), tai kurį laiką brokolius su taškiuku majonezo valgė kaip kažin ką. Irgi buvo apie 14-15 mėnesių tada. Tai čia irgi kažkaip nelabai priimtina gal majonezas nuo mažų dienų, bet… Nu o ką daryt??

Kiti pastebėjimai. Vaiko skoniai keičiasi. Vieną dieną morka skanu, kitą nebe. Arba du mėnesius morkos nė į burną, o paskui staiga vien tik morkas nuo lėkštės suvalgo. Tai po ilgų stebėjimų padariau išvadą, kad čia normalu. Ir taikau tokią taktiką – paragauja, nepatinka, dar ir gerai, nereikia. Pamėginsim po savaitės. Mažiau streso taip abiems. O kai jau žino žodžius, tai kartais tiesiog paklausiu: "nori burokėlio?" Jei ne, tai ne. Juk vis tiek nevalgys.

Vaiko susidomėjimai valgio metu irgi keičiasi. Jei vieną dieną buvo smagu žaisti su mašinyte, tai kitą jau gal nori kabinti pats su šaukštuku. Jei vieną dieną buvo įdomu žiūrėti, kaip banano gabaliukas pasislepia po košyte, tai kitą jau išvis to banano nenori…

Va tiek va. Sėkmės įvaldant (pri)maitinimo meną!

3:25 pm
spalio 10, 2014


Dudi

Narys

įrašai108

Viskuo pritariu magnolijai. Mano sūnui greitai metukai ir situacija identiška – žaislai, knygos, dainos prie stalo kol pavalgom. Kai išmoko išlipti iš maitinimo kėdutės, tai buvo dienų, kai vieno vagymo metu 5-6kartus tekdavo sodinti iš naujo. Buvo dienų kai nesėdo visai, priešinosi. Tuomet maitinau paėmusi ant rankų. Jeigu nevalgo ir taip, tuomet nebesiūlau daugiau. Lakstyti paskui po namus taip pat man atrodo nepiimtina.

Šiuo metu atradimas pas mus yra šakutė. Tikra. Kai sodinu į kėdutę, jis jau mato kad šakutė jam prie lėkštės padėta, todėl nebesipriešina sodinamas. Tada baksnoja su šakute į maistą lėkštėje, kartais deda į burną, kartais meta ant žemės, o aš tuo metu maitinu šaukštu. Kartais daržoves noriai valgo jeigu pasmeigiu šakute ir jam į burną dedu. Kartais mėgsta iš mano lėkštės valgyti. Aš jau seniai pastebėjau kaip mažius domis maistu mūsų lėkštėse, todėl gaminu taip, kad ir jis galėtų valgyti tą patį. Kartais, kai tėtis darbe, pietums prigarinu daug įvairių daržovių, sudedu viską į vieną didelę lėkštę ir kartu iš jos valgom. Superinis dalykas Smile

Kai gaminu valgyti aš dažnai paimu savo vyruką ant rankų, kad matytų ką darau. Kartais įberiu truputį kokio nors kvapnaus prieskonio, kad sužadintų apetitą. Žinokit labai veikia, nes mažiukas ima ryti seiles ir zirzdamas tiesia ranką puodo link. Kai ragauju, duodu paragauti ir jam. Labai jam patinka dalyvauti šitame reikale Smile ir po to daug mieliau valgo.

Kad košės nusibosta ir jų vaikas nebenori, tai suprantama, juk ir jums pabostų. Mes seniai valgom gabaliukais kiek įmanoma dažniau. Jeigu valgom sriubą, duodu mažiui duonos juostelių. Jeigu košę rytais, tuomet papjaustau banano arba obuolio į atskirą lėkštutę. 

Porcijų dydis manau yra labai individualus dalykas. Mano sūnus visada valgė mažiau, negu teorinė norma tokio amžiaus kūdikiui. Buvo laikas, kai dėl to nerimavau, bandydavau sumaitinti daugiau. Bet suvalgęs pvz 200ml košės jis vėliau žaizdamas ją atpylinėdavo. Nusprendžiau, kad reikia labiau pasitikėti mažiuku, jis geriau žino kada jam gana. 

Beje, magnolija labai gerai pastebėjo, kad mažylių skoniai su laiku keičiasi, todėl reikia vis pasiūlyti tai, ko manote, kad nemėgsta jūsų vaikas. Pvz manasis niekad nevalgydavo virtų morkų ir brokolių. Šiuo metu tai mėgstamiausios jo daržovės Smile

 

Jeigu viską išbandėte ir vistiek vaikas nevalgo, padarykit kraujo tyrimą, gal trūksta geležies ir dėl to nėra apetito.

 

3:41 pm
spalio 10, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Dudi rašė:

Kai gaminu valgyti aš dažnai paimu savo vyruką ant rankų, kad matytų ką darau. Kartais įberiu truputį kokio nors kvapnaus prieskonio, kad sužadintų apetitą. Žinokit labai veikia, nes mažiukas ima ryti seiles ir zirzdamas tiesia ranką puodo link. Kai ragauju, duodu paragauti ir jam. Labai jam patinka dalyvauti šitame reikale Smile ir po to daug mieliau valgo. 


 

O taip! Visai pamiršau apie gaminimą kartu, apie leidimą vaikui pjaustyt grybukus plastikiniu peiliuku, plėšyt salotas, suplakt ryžių pieniuką, ar kokios daržovės gabaliuką pakramtyt, kai pati pjaustau. Prieskoniai pas mus išvis kone panacėja – tik mes juos daugiau uostom nei maiste vartojam. Susidedam buteliukus priešais ir aiškinamės, kas čia taip skaniai kvepia. Bet kadangi vaikas paskui mato, kad mama ar tėtis gamindami tuos buteliukus ima, tai, turbūt, asociacijos geros sukyla.

12:14 pm
spalio 14, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

na po dvieju menesiu pavyko beveik dvi savaites valgyti! Valge viska, net mesa kramte kaip suauges. Padejo leidimas kisti pirsta i skystos gelezies buteliuka ir vandens laistymas ant sienu ir teskenimasis ant kedutes staliuko. Bet… viskas baigesi. Ir vel nieko nei i burna, net ikisti per prievarta neina. Aisku, man laaaaabai patogu zindyti, nenoreciau is vaiko atimti sio malonumo, bet tokios mintys vis lenda i galva….Idomu, ar kam nors padejo zindymo mazinimas "padidinti" apetita suaugusiuju maistui ? Visgi 1.3 metu esame…

P.S. pasidareme kraujo tyrima, bus matyti, ka "pasakys" atsakymas…

6:33 pm
spalio 14, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Raimonda, gal vėl kokie dantukai lenda? Šiaip žiūrint kiek laiko šitas atsinaujinęs nevalgumas tęsiasi, jei trumpai, gal tiesiog toks laikotarpis – na, juk ir suaugusiems ne visada valgyt norisi, o gal kokį virusiuką pasigavo, tik peršalimo simptomų nesimato…

Konkrečiai dėl apetito didinimo žindymo sąskaita, tai toks "triukas" suveikia. Šiame forume kaip minimum dvi mamas atsimenu, kurios nutraukė žindymą ir vaikas pradėjo valgyti. Manau, sumažinus irgi būtų panašiai – juk energijos iš kažkur gauti reikia. Klausimas tik ar valgymas, ar vaiko emocinė būklė yra prioritetas.

Pasipasakokit, kai kraujo tyrimo rezultatai bus :)

8:46 pm
spalio 27, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

Kol laukiu vizito pas gydytoja, be to nenoriu mazinti MP tam, kad daugiau kito maistu valgytu, rausiu info internete. Atradau knyga MY Child Won't Eat, o perskaicius nusiraminau :) Gal pades ir kitoms mamoms nusiraminti si knyga (ja galima ir internete pasiskaitineti)

Nuoroda butu tokia: https://play.google.com/store/books/details/Carlos_Gonz%C3%A1lez_My_Child_Won_t_Eat?id=BbFPQiyErEQC&hl=lt

Bet ji kazkodel neveikia, todel i paieska reiketu ivesti knygos pavadinima, o rastuose rezultatuose pasirinkti rezultata, kurio pradzia mazdaug tokia: https://play.google.com/…/Irene_Chatoor_MD_When.

 

10:43 am
lapkričio 7, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

Na va, hemoglobinas normos ribose, tik kaip ir visada parametrai, kurie susije su eritrocitais ryskiai zemiau normos (HCT, MCV, MCH). Nezinau, ka tai reisikia, reikes dometis,nes gydytoja tik pasake, kad gelezies preparatu vartojimas mums siu parametru nepadidino. Na bet ir vartojome nereguliariai, nes ant tuscio skrandzio vaikui nenoriu ju duoti.

o vaikas ir toliau sekmingai geria tik mano piena. Vienintele pazanga, kad suvalgo dektuku dezutes dydzio varskes apkepo….

12:31 pm
lapkričio 7, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Kiek aš suprantu, žemi rodikliai rodo anemiją. O vaikas "neapsnūdęs", judrus? Kuo nors iš aplinkos, pvz., švinu ar asbestu, neapsinuodijot? Ką toliau pataria gydytoja? Atsigėrus MP neišeina geležies preparatų suduoti?

9:34 pm
lapkričio 7, 2014


RaimondaD

Narys

įrašai30

vaikas judrus, neapsnudes. Del to apsinuodijimo, tai net nezinau…..Gyvename bute, kuris naujai suremontuotas pries kokius 7 metus. Kur galetu buti asbesto nezinau, jo dabar nenaudoja lyg ir gamyboje… O svino, tai languose plastikiniuose nebent. O kaip atpazinti apsinuodijusi vaika ?

Del gelezies gerimo po MP, tai kazkaip nepagalvojau, man kazkaip atrodo, kad pienas dabar tik gerimas :) Nors istikro,tai nuo to pieno per 3 menesius 300 g. vigi priaugo :)

1:53 am
lapkričio 8, 2014


Dudi

Narys

įrašai108

Aš tai jums patarčiau pasidomėti ką galėtų reikšti tų kitų rodiklių reikšmės ir kokia jų įtaka organizmui. Gali būti, kad ir jūsų gydytoja nežino, jeigu tai koks retas reiškinys arba jai šiaip trūksta kompetencijos. 

Kadaise, kai ieškojau informacijos apie geležies įsisavinimą kūdikių organizme, buvau aptikusi forume temą apie panašią situaciją kaip jūsiškė. Mamytės dalijosi patirtimi kokius tyrimus darė ir ką atrado. Pamenu tik tiek, kad tyrimų buvo atlikta begalė ir kad buvo paminėti keli susirgimai su tais pačiais simptomais. Kitaip tariant, skirtingos diagnozės, nors atrodytų, kad simptomai tokie pat pas skirtingus vaikučius buvo. Veiksmas vyko UK. Tiesiog pagooglinkit, galit atrasti kažką naudingo arba kažką kas užvestų ant kelio.

 

6:45 pm
lapkričio 8, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Jei vaikas judrus, tai, tikėkim, neapsinuodijęs. Nors su švinu, kiek tekę domėtis, visaip būna, kartais apskritai nieko nesijaučia, o kraujyje padidėję kiekiai. Oficialūs apsinuodijimo švinu vaikams simptomai būna iš tokių (t.y., kažkas gali pasireikšti, kažkas ne, taip pat gali būti ir kitokių požymių, priklauso nuo to, kiek to švino prisikaupė ir ar vis dar tebesusiduriama su švino šaltiniu, kurių šiaip jau irgi visokių yra, pvz., jeigu tėtis mechanikas arba namuose mėtosi baterijos):

Atsiliekantis vystymasis
Sunkumai mokantis
Irzlumas
Apetito stoka
Svorio kritimas
Nuovargis ir lėtumas
Pilvo skausmas
Vėmimas
Vidurių užkietėjimas
Klausos sutrikimai

Stenkitės kažkaip sugirdyti geležį ir sėkmės paieškose! Smile

1:53 pm
lapkričio 20, 2014


MazyteFeja

lt

Narys

įrašai9

Sveiki, turiu ir aš bėdelę, nors net nežinau ar tai bėda. Mergaitei tuoj metukai, o ji vis dar nieko nevalgo apart pienukas. Nei gabaliukais nei juo labiau košių. Rekordas yra 20 ml daržovių košytės, bet tas rekordas buvo pasiektas tik vieną kartą ir apie jo pagerinimą ar bent pakartojimą nė minčių panelė neturi. Net nebežinau ką daryti ar tiesiog laukti, kad kažkada ji vis tik pradės valgyti…

 

2:20 pm
lapkričio 20, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

MazyteFeja, pirmiausia reikia žiūrėti, kaip mergytė auga, vystosi, miega, būdrauja, juda, kokios nuotaikos ir pan. Jeigu niekas nedrumsčia ramybės ir vienintelis keistumas yra nevalgymas – tada drąsiai galite laukti.

4:33 pm
lapkričio 20, 2014


MazyteFeja

lt

Narys

įrašai9

magnolija rašė:

MazyteFeja, pirmiausia reikia žiūrėti, kaip mergytė auga, vystosi, miega, būdrauja, juda, kokios nuotaikos ir pan. Jeigu niekas nedrumsčia ramybės ir vienintelis keistumas yra nevalgymas – tada drąsiai galite laukti.


Auga gerai, yra normalus vaikas, ne vangi ne nusilpusi. Na svoris taip nebeauga kaip iki 8  mėn augo, bet sveria 10kg su truputuku būdama kuklių 73cm ūgio :) Gydytojai tik vis priekaištauja, kad aš baigčiau juokus ir duočiau vaikui mėsos. Nors nelabai įsivaizduoju kokiu būdu tai padaryti įmanoma. Jau leidžiu viską ragauti vaikštinėjant ir terlinant namus, nes kitaip nė nepalaižo. Tiesiog nebežinau kiek dar kas dieną gaminti maistą, kuris liks nė neragautas. Ir ar tas visiškas kito maisto nevalgymas kaip nors lėtai jos organizmo nesekina ir pakanka to mano pienuko tokiame amžiuje

12:15 pm
lapkričio 28, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

MazyteFeja, gal kas pasikeitė per savaitėlę? :) O Jums kokius nors kraujo tyrimus darė, kažką nustatė, kad gydytojai tokie kategoriški dėl mėsos?

Dėl maisto gaminimo patarimą duočiau tokį – kad būtų lengviau, mėginkit vaikui ne atskirai gaminti, bet kažką nuo savo maisto nugriebti. Pvz., jei sau darysit bulvių košę, tai vaikui paimkit bulvę prieš trindama sau su pienu, jei patys valgysit kepsniukus, gal Jums kaip garnyras skanu virtas brokolis – vėlgi kažkas tinkamo vaikui ir t.t.

Sunku kažką papildomo išgalvoti be to, ką su Dudi jau esam rašiusios temos pradžioje. Bet jeigu Jūs atrasit naujų metodų, tai būtų labai įdomu išgirsti!

O kokius maisto produktus esate bandę?

5:15 pm
lapkričio 28, 2014


Dudi

Narys

įrašai108

Na va, mes irgi stojam į klubą – nebevalgo ir mano vaikas. Praėjo savaitė po pirmo gimtadienio ir pradėjo vengti maisto. Man atrodo, kad nuo metukų čia kažkoks etapas prasideda, kai pas mažiukus išrankumas maistui atsiranda, nes kuo daugiau info ieškau, tuo daugiau panašių istorijų. Kadangi manasis vyrukas niekad nebuvo geras valgytojas, tai visi metodai mums su vyru jau žinomi ir visi išbandyti, tai šiuo metu tiesiog leidžiam jam nevalgyti. Tikimės, kad sugrįš pas jį apetitas. 

Beje, pieno irgi negeria. O tiksliau, geria tiek pat kaip visad, ne daugiau. Vandens irgi demonstratyviai atsisako. Na, maištas kažkoks ar kas čia :)

6:03 pm
lapkričio 28, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Toj knygoj, kurią RaimondaD čia anksčiau minėjo, parašyta, kad suėjus metukams-pusantrų pranyksta vaikams energijos poreikis, nes antrais metais žymiai sulėtėja augimas. Jūs jau vaikštot? Galbūt su vaikščiojimu/bėgiojimu užsinorės…

7:14 pm
lapkričio 28, 2014


Dudi

Narys

įrašai108

Vaikšto jau nuo 11mėn., o dabar jau laksto po namus pasišokinėdamas :) energijos panašu, kad jam netrūksta ir nuotaika dažniausiai gera. Šiuo metu irgi visas patenkintas tampo didžiausius puodus po kambarius.

Pas jį labai pasikeitė pirminė reakcija į maistą – purtosi vien jį pamatęs. Košių, sriubų, troškinių ir pan. net į burną neįdėsi. Maistą gabaliukais kartais pats valgo, bet irgi reikia daug pastangų įdėti, kad bent paragautų. Beje, kartais, jeigu netyčia paragauja kokios sriubos ir patinka skonis, tai valgo paskui, bet kad jis paragautų, tai labai sudėtinga padėtis. 

Šiom dienom pusryčių jis išvis beveik nevalgo. Pvz šiandien ryte 8val suvalgė kasnį obuolio ir kasnį keksiuko. Iki pietų nieko nevalgė ir negėrė. 1val. pietūs, tai sunku pasakyti kiek suvalgė, nes mes iš bendros lėkštės valgėm, bet gal kokius 6 žiedelius brokolio, kasnį morkos, kasnį bulvės ir viskas. Tada pienas ir miegas. Po miego dar nieko nevalgė. Eisim tuoj vakarieniauti, tai žiūrėsim kaip bus, bet visą šią savaitę jis vakarienės valgo kelis kąsnius, dažniausiai brokolio, nes vienintelė daržovė kurią be vargo valgo šiuo metu.

Ech negaliu plačiau aprašyti, nes tampo mane už kojos mažius.

9:41 pm
lapkričio 28, 2014


magnolija

Narys

įrašai642

Na, vaizdui susidaryti užteko ir to, ką parašei :) O gal… gal dantys??

Makaronų dar nemėginot? Mėsos irgi nevalgo? Kaip su vaisiais? Maniškis, kai buvo meilės brokoliui periodas, tai dar ir avokadą kažkaip valgė.

Kantrybės Jums su vyru :)

Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
nuo metuku valgo tik MP

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
5 + 3
sumą:   




Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 1162

Šiuo metu prisijungę:
38 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1235
Įrašai:6901

Narystė:

Narių: 5347
Svečių: 439

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (922 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: