Diskusijos

Čia galite diskutuoti ir klausti su žindymu susijusiomis temomis. Visi atsakymai dalyvauja Žindymo Patarėjų KONKURSE
Prisijungęs naudotojas: Svečias Prisijungti Nariai
Please consider registering


Pamiršote slaptažodį??

Ieškoti forumuose:


 






Wildcard naudojimas:
*    atitinka ivairaus ilgio raidžių kombinaciją
%    atitinkantys tiksliai vieną raidę

Vis uzsikemsantys pieno latakeliai :(

Pridėti naują temą Atsakyti į įrašą
Žymų Nėra
NaudotojasĮrašas

2:54 pm
birželio 12, 2011


aaidaa

Narys

įrašai37

Laba diena.

Sunu maitinu jau 4 menesi ir iki siol tokiu problemu nebuvo. Dabar jau antra savaite kaip vis kartojasi pieno latakeliu uzsikimsimas. Buna pamaitinu vaikeli, apsiziuriu, krutine istustinta, o vienoj kurioj jos daly pienas likes, jauciasi toks kietumas, grubletumas. Tada, aisku, masazuojuos, pasildau siltam vandeny ir per kelis kitus maitinimus tas uzsilaikes pienas pasisalina. Taciau, " pailsejus " dienele kita, vel kur nors uzsikemsa. Tai vargina, nes vietoj to, kad tarp maitinimu zaisciau su suneliu ar uzsiimciau kuom nors kitu, kai jis uzmiega, as turiu masazuotis ir rupintis, kaip ta piena isjudinti.

Esu perskaicius Jusu knyga ir negaliu sau pritaikyti nei vienos ten Jusu isvardintos latakeliu uzsikimsimo priezasties. Pati negaliu suprasti, kodel dabar pradejo sitaip darytis. Jau minejau, kad anksciau problemu nebuvo. Noreciau rasti to priezasti, kad galeciau ja pasalinti ir toliau dziaugtis bei megautis vaikelio zindymu.

Tiesa, kilo viena mintis, tik nezinau, ar tai kaip nors gali buti susije. Ta latakeliu uzsikimsimo pradzia sutapo su prasidejusiais karsciais. Sakau, gal gali buti taip, kad sukaistu, gal paskui vejelis pustelna…aisku, jeigu tai gali kazkaip itakoti. Be to, ir namuose dabar labai karsta, stengiames langus pradare nesudaryti skersvejo, bet gal…

Jei Jus turite kokiu minciu, buciau labai dekinga, jei padetumet man surasti priezasti :)

10:13 pm
birželio 28, 2011


Kazimieras Vitkauskas

Administravimas

įrašai922

Miela Aida,

tikrai būna skersvėjui jautresnių žmonių, todėl negalėčiau kategoriškai neigti šios Jūsų versijos. Tačiau gali būti ir labiau įprasta priežastis. Pavyzdžiui, daugeliui motinų, ypač turinčių didokas krūtis, laktostaziniai gumbai linkę susidaryti tam tikrose krūties vietose, iš kurių pienui ištekėti būna sunkiau. Šis reiškinys ypač būdingas šoniniam apatiniam krūties kvadrantui, esančiam link pažasties. Tokiais atvejais labai praverčia ir žindomo kūdikio laikymas “kamuolio” pozicijoje: 23 pav. C

9:33 pm
liepos 1, 2011


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

Dar siūlyčiau pastebėti save, ar žindydama neįsitempiate (pabandykite
pajusti kaklo raumenis – jie geriausi indikatoriai), kur klajoja jūsų
mintys, gal kažko baiminatės, griaužiatės, planuojate būsimus darbus -
ar tikrai esate su vaikeliu čia ir dabar, ar maitinate jį savo pienu,
šiluma ir meile. Viskas mūsų organizme susiję, ir tokio pobūdžio įtampa
gali turėti įtakos ir visam pieno tekėjimo mechanizmui – atsiduodate
visa esybe maitinimo momentu vaikui, mintys teka atliekamo veiksmo
linkme – fiziniame kūne taip pat viskas teka sklandžiai, latakėliai
lengvai praleidžia pieną,…

9:43 pm
liepos 2, 2011


Mamulė Mū

Vilnius

Narys

įrašai290

Ir dar po visos šiandienos galvojimų, papildau, kad taip mistiškai viskas neskambėtų – nereik kaklo raumenų, tiesa sakant gi – krūtinė irgi juos turi ;) Pamiršus buvau tik :) Tad nieko keisto, kai pagulim kas kelias, o kas ir visas šešiasdešimt minučių visos, kaip jogės persikreipę, kad tik tam vaikeliui karalaičiui būtų patogų, kad tik gindkie jam ko neužspaust. O kad sau kažką užspaudžiam.Tai va ir gaunam žinutę latakėlių užsikimšimu. Ir gal dėkui die – laiku ją išgirdę išvengiam rimtesnių bėdų

8:55 pm
sausio 21, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Sveiki, gerb. gydytojau ir visi.

 

Mano situacija labai panaši į Aidos, tik latakėliai masažuojant, šildant ir dažniau žindant kažkodėl neatsikemša.

Iš pradžių, viena krūtis sunkiai traukėsi, dabar ir kita..

Blogiausia, kad dažnai žindyti trukdo pilvelio bėdos. Vaikiukas neramiai žindžia ir prisiryja oro, kas blogina padėtį.

Liūdniausia, kad vaikiukas taip uoliai nebežindžia kaip anksčiau. Matomai pajuto, kad lengvai traukiasi tik atleistas pienukas.. Mėginsiu žindyti rečiau, kad būdamas alkanesnis geriau žįstų. Bet gal poros valandų pertrauka tarp žindymų latakėlių užsikišimui nepadės?

Noriu paklausti, ar dėl krūtų pritvinkimo/pabrinkimo gali užsikimšti krūtų latakėliai?

Prieš einant miegoti vaikiukas buvo gerokai ištuštinęs abi krūtis, ir artėjant rytui jos buvo nežmoniškai pritvinkusios.

Maitinau, kaip įprasta – porą kartų per naktį, bet ryte atsikėlus, pienas nesitraukė, nors krūtys atrodė pilnos..

 

Būčiau dėkinga.

 

 

 

 

10:19 am
sausio 22, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

sveika. kai krutys pritvinkusios ir kietos nutraukite rankomis ar po siltu dusu siek tiek pienuko, jog suminkstetu. kudikiams taip pat sunkiau paimti tokias krutys, todel galite ir pries maitinima siek tiek nutraukti kad suminkstetu. pilvelio bedos gali buti susije ne tik su daznu zindymu, bet ir su jusu valgomu maistu su tuo kas kiek laiko keiciate krutis, kiek laiko zinda, ar gerai atsirugsta. dar tokie pastebejimai, kad kai labai vaikutis alkanas jis taip pat daugiau prisiryja oro, nes labai skuba valgyti. 

kiek laiko jusu kudikiui?

12:29 pm
sausio 22, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Pranešimas redaguotas 6:17 pm – sausio 22, 2015 naujamamyte


katiara23,

 

Mums 2 mėnesiukai.

Aš čia jau ne pirmu klausimu kreipiuosi..

Dėl mitybos galiu pasakyti, kad nepriklausomai nuo maisto, pilvelio skausmai/pūtimas vieną dieną aštresnis, kitą dieną ramiau.

Maisto racionas beveik nesikeičia. Kuris laikas esu atsisakiusi glitimo turinčių produktų, o iš pieno palikau tik kefyrą arba baltą jogurtą rytais. 

Esu vartojusi vaistus, gal tas turėjo įtakos vaikelio žarnynui.

Su krūtimis dirbu. Jos nepritvinksta kaskart: tai didesnės, tai ženkliai mažesnės. Dažniausiai pritvinkdavo naktį, tai nesužiūrėdavau per miegus. Sūnelis tiek neišvalgo, kad palengvėtų.

Šiandien gal kiek geriau traukiasi viena krūtus, bet jau bijau, kad vėl neblogėtų. Kol kas, šlapi vystyklai mane guodžia.

Dėl krūtų kaitaliojimo jau mano žinioje, kad keisti ne rečiau kas 2 val. Vieną kartą pasituštinus žalsvai, jau vėl tuštinamės normalia spalva – pasiteisino.

Labiau neramina, kad latakėliai "streikuoja". Kol kas pagal galimas priežastis, išvardintas knygoje, nežinau dėl ko..

Gal pritvinkimas ar nuovargis turi reikšmės? 

Būtent po paskutiniojo pritvinkimo atsibudus ryte pienelis ėmė sunkiai trauktis.. 

 

6:10 pm
sausio 22, 2015


magnolija

Narys

įrašai642

Laba diena,

Žinokit, skaitau Jūsų istoriją ir man toks klausimas kilo – o pagal ką Jūs sprendžiat, kad Jums latakėliai užsikišo?.. Kai rašote, kad sunkiai traukiasi, tai turit omeny, kad Jums atrodo, jog vaikučiui sunkiai traukiasi, ar traukiate su pientraukiu?

Rašote, kad vaikiukas nebežinda taip uoliai kaip anksčiau. Kūdikėliui augant taip dažnai atsitinka – jis stipresnis, tad pasisotina greičiau. Be to, ir pienuko gamyba pamažu susireguliuoja, nebebūna tiek staigių pliūpsnių pradžioje, tad žindimo maniera viso žindymo metu gali suvienodėti ir atrodo, kad nebepereina į riebaus pienelio traukimo fazę.

Norint išsiaiškinti, ar vaikas reaguoja į pieno produktus, reiktų jų atsisakyti visiškai. Nes net jei ir valgote mažiau, kraujyje vis tiek cirkuliuoja pieno baltymas. Netgi nutraukus vartojimą, tas baltymas dar kurį laiką "neišsivalo", tad rekomenduojama eliminacijos dietos laikytis minimum dvi savaites. Su glitimu dar sudėtingiau – kai kurie šaltiniai teigia, kad glitimas pasišalina iš mamos organizmo pilnai tik per pora mėnesių.

O Jūs nepastebėjote kokių nors dėsningumų, susijusių su pilvelio pūtimu, pavyzdžiui, kad didesni skausmai/pūtimas, kai nepavyksta atsirūgti arba tam tikru paros metu?

Pritvinkimas, nuovargis žinoma, kad turi reikšmės pienuko gamybai. Pavargęs, stresuotas organizmas gamina mažiau pienuko. Kai krūtys pritvinksta – tai irgi tarsi ženklas Jūsų kūnui, kad va, per daug pienuko, neišvalgė… Kitam kartui atitinkamai pasireguliuoja kiekis. Bet jei vis tik vaikiukas alkanas ir kitu kartu suvalgo žymiai daugiau – tada vėl signalas gaminti daugiau. Paprastai nuo vieno karto tie svyravimai turbūt nėra dideli. Bet jei pas Jus tai pritvinksta, tai "trūksta", matyt, kūnas niekaip neapsisprendžia, ką daryti… Na, čia toks pasvarstymas, gal kiek į šoną. Pirmiausia vis tiek norėčiau pasitikslinti dėl užsikimšimo požymių.

12:06 pm
sausio 24, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Pranešimas redaguotas 12:28 pm – sausio 24, 2015 naujamamyte


Sveiki, Magnolija.

 

Pirmiausia pagal tai, kad negirdžiu taip gausiai ryjant pienuko žindymo metu, kaip anksčiau. Galbūt greičiau pasisotina, kaip jūs sakot.. Lyg ir sukietėjimai krūtų pakraščiuose buvo, nors ir neženklūs – nesu tikra.

Kairioji krūtis vėl geriau žindžiasi, bet dešinioji nepasitaisė. Tam, kad iš jos sūnelis ištrauktų pienuką reikia žindyti pašildžius krūtį ir pasvirus iš viršaus šonu (keturiomis nepavyksta :)) ši poza – ne pati patogiausia, dėl ko jaučiu, kad papildomo oro prisiryam, nes abu neįgudę. Valgome ir gulėdami, tik taip negaliu teigti, kad viską darau teisingai, nes kartais atpilam. 

Taip pat, pagal tai, kad paspaudus dešinę krūtį su pirštais ar patraukus pientraukiu teka vos viena srovelė, o iš kitų laša (tokiu būdu pasitikrinau).

Kai traukia, jaučiu, kad kai kuriose vietose tarsi adatėle paduria. Gal tai normalu?

Man kaip tik atrodo, kad pienuko pliūpsnis žindymo pradžioj ir yra tas pagrindinis žindimas. Jis nebe taip stengiasi ištraukti riebesnįjį pienuką (iš krūties, kuri blogiau traukiasi). Nors prieš einant gulti traukia ilgai, nepaisant kuri krūtis. Greičiausiai jam čia nusiraminimas prieš miegą :)

Iš esmės, dabar dažniau maitinamės, kad pienelis neužsistovėtų – gal todėl nėra labai alkanas ir žindymo trukmė kiek patrumpėjo. Paprastai žįsdavo apie 10 min., buvo ir keliolika. Dabar neretai 6, 7, 8 min.

Dažniausiai pradėjo pūsti pilvelį iškart po žindymo ar į žindymo pabaigą. Neretai vakarais diegliukai itin suaktyvėja.

Ech, sunku be pieno produktų.. Taip juos mėgstu, o ir kalcio šaltinis. Buvau atsisakiusi, tik nebepamenu, ar dvi savaites.. Mažiausiai savaitę tai tikrai nevalgiau. 

Glitimo tai sėkmingai nevartoju jau daugiau nei dvi savaites, bet kaip žinia, reikia daugiau laiko.. 

Sunku pasakyti, kokie tie dėsningumai būtų, kalbant apie pilvelį.. Visada po kiekvieno maitinimo stengiuosi, kad vaikelis atsirūgtų. Naktį taip pat neguldau neatrūginusi ar kol neatpila. Dažniausiai "piktasis" skausmas prasideda vakarop. Visa situacija bendrai paėmus yra pagerėjusi. Stiprių verksmų mažėja, o vat tie keisti pūtimai iškart po valgymo vėl verčia mane manyti, kad tas mano pienas yra "užtaisas". 

Jau pradedu stengtis kuo daugiau ilsėtis, nes pats organizmas man duoda apie tai žinoti. 

Apmaudoka, kad mums jau 2 mėnesiukai, o mityba dar nesusireguliavo..

Dar toks klausimėlis į šoną: man šildant krūtį, neretai atleidžia pienuką. Ar man duoti vaikeliui žįsti ar luktelti, dar pašildyti, kad nebūtų per lengvai "patiektas" pienukas? 

1:10 pm
sausio 24, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

rankomis ar pientraukiu neistrauksite taip kaip kudikis istraukia, ir tai nebutinai reiskia kad pienukas neteka :) jei lasa, vadinasi latakeliai neuzsikimse :) sukitejimai taip pat gali buti ir nuo prisipildymo. ar tai nebuvo susije?

dilgciojimas krutyse zindymo metu tai greiciausia kad atsiplaiduoja latakeliai, jog pienelis teketu.

del pilvelio putimo tai bandykit atsisakyti pieno produktu maziausia 2 savaitems, nes per ta laika pamatysite rezutata. dar galite rasytis ka kada valgote, lengviau atsirinksite kas netinka pilvukui. 

sildant kruti galite eisti siek tiek nubegti jam, ypac jei krutis kieta tada ir kudikiui bus lengviau paiimti ja.

2:39 pm
sausio 24, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

katiara23,

 

Tikiu, kad vaikelis ištraukia kitaip :) vadinasi, jeigu negirdžiu, kad jis ryja, tai dar nereiškia, kad jis neryja? :)

Paguodėt dėl to lašėjimo. Nes iš kitos krūties visi latakėliai purškia, o čia galvoju kažkas ne taip.. 

Na matomai, kad prie užsikimšimo būtų stipresni sukietėjimai ir jausčiau rimtesnius simptomus.

Dėl dilgčiojimo – jau žinau, kas čia per stebuklas :)

Na dabar, jau užsibrėžiau nevalgyti nei biškio pieno produktų bent dvi savaites. Pradėjau nuo šiandien tvirtai. Būtų smagu, jeigu pagerėtų.

Jau kuris laikas žymiuosi, ką valgau. Manau bus į naudą.

Suprasta, šildysiu ir tegu sau bėga :)

Dar gal ne šitoj temoj reiktų klausti, bet visgi gal galima žindančioms kokią nors priemonę naudoti, kad pastiprinti imunitetą?

Jaučiu, kad esu pasilpusi ir rimtai susirūpinau sveikata. Maisto racionas apmažėjo, gaminti šiuo periodu ribotos galimybės, kad stipriau pavalgyti.. Jau turiu lėtinį cistitą ir esu gėrusi antibiotikus, tik deja, jaučiu, kad reikia šalinti priežastį, dėl ko šlapimo takų infekcija atsinaujina, t.y. ilsėtis daugiau ir valgyti. Geriau kokį sirupą pagerti negu vaistus. Jau vieną nusižiūrėjau, tik noriu pasitarti su gydytoja. 

 

Ačiū už patarimus Smile

8:39 pm
sausio 24, 2015


katiara23

Narys

įrašai768

tikrai taip. nes geriausiai girdisi kai ryja pirmini pienely, t.y. tas kuris radzioje bega labai greitai :) nes jei maziukui istrauktumet speneli zindant tai pamatytumet jog visgi burnyte pilna pienuko :)

kai latakelis uzsikemsa is jo visiskai neteka pienukas, be to atsiranda guzu arba ant spenelio atsiranda baltas taskiukas kuri uzkemsa ta vieta per kuri teka pienukas, kuri tenka nukrapstyti kad pienelis vel teketu.

del imuniteto pastiprinimo tai reiketu manau pasitarti su gydytoja, kad zinant jusu ligas galetumete vartoti ir butu suderinama su zindymu. o gal magnolija ka nors dar siuo klausimu patars :)

7:23 pm
sausio 31, 2015


magnolija

Narys

įrašai642

Sveiki,

Kaip supratau iš Jūsų klausimo kitoj temoj, tai vis tik dėl vaikelio išmatų greičiausiai kalti antibiotikai. Gal paaiškės, kad Jums visai nėra reikalo dietų laikytis.

Dėl skirtingo lašėjimo iš abiejų krūtų, tai nežinau, ar čia tikrai kažkokia anomalija ir ar reikia dėl to jaudintis. Svarbiausia, kad vaikutis ištrauktų pienuką. Man pačiai buvo visokių kuriozų. Pavyzdžiui, pirmom dienom turėjau nusitraukinėti papildomai su pientraukiu, kad daugiau pienuko gamintųsi, tai iš dešinės pusės nutraukdavau, o iš kairės nė vieno lašiuko. Tik su rankom pavykdavo išspausti. O kai vaikelis žįsdavo, gurkdavo pienuką iš abiejų. Ir taip gal net ilgiau nei metus kairėj pusėj vis būdavo mažiau pieno ir pati krūtis buvo mažesnė. Ko tik nedariau, ko tik nebandžiau, sulyginti niekaip nepavyko. O po kokių metų kažkaip atrodė, kad išvis to pieno sumažėjo ir tas skirtumas, jei ir tebebuvo, pasidarė nepastebimas. Žodžiu, moralas toks, kad neskaitant mano pačios nerimo, žindymui šita asimetrija neturėjo įtakos.

Žindymo trukmė vaikučiui augant po truputį trumpėja, taip pat ir žindymų retėja. Stipresnis vaikiukas, didesnis skrandukas – greičiau pasisotina, ilgesniam laikui užtenka. Viskas čia normalu :)

Parašykit nusižiūrėto sirupo pavadinimą, panagrinėsim :) O šiaip imuniteto stiprinimui dar lauke praverstų pabūti. Stenkitės gerti daug gryno vandens – jis padeda valyti organizmą nuo visokių toksinų. Po antibiotikų vartojimo – gerosios bakterijos tiesiog būtinybė, bet šitą jau darote, kaip suprantu. Mankšta irgi stiprina organizmą, tik išsiaiškinkit su ginekologe, ar Jūsų pilvuko raumenys jau pasiruošę tam (paprastai tai įvyksta apie 6ą savaitę po gimdymo, bet maža kas). Žinoma, pilna visokių vitaminų/papildų vaistinėse, bet aš nė už vieną neguldyčiau galvos. Nebent kokių žuvų taukų (kokybiškų būtinai) siūlyčiau. Juose esantis vitaminas D be kitų dalykų ir imunitetą pastiprins, o žuvų taukai apskritai visapusiškai naudingi ir dar tuo pačiu per pienelį vaikučio smegenims padės vystytis. Na ir galiausiai yra visa krūva alternatyvios medicinos pasirinkimų, bet šitoj srity aš visai nekompetetinga.

7:27 pm
vasario 12, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Pranešimas redaguotas 12:36 pm – vasario 13, 2015 naujamamyte


Vaje, tiek laiko nepastebėjau, kad man buvo taip gausiai atrašyta.

 

Aha, aš čia ne vienoj temoj keliu klausimus, tik šiai dienai tikiu, kad mano vaistukai nuo pirmųjų dienų ir bus sūnelio žarnyno jautrumo kaltininkai.

Magnolija, jau nebesuku sau galvos dėl to skirtingo kiekio ir traukos iš krūtų. 

Matau, kad mano sūnelis privalgo, svoris auga, kas svarbiausia :)

Ta blogiau besitraukianti krūtis turi ir savo privalumų. Kai vaikutis pavalgęs, o neramus, duodu pažįsti. Ypač prieš užmigdant sueina.

O ir pati prisitingiu nusitraukinėti. Jeigu ir padaugėja pienuko joje, tai sūnus išvalgo tiek, kiek išvalgo. Ją siūlau rečiau, nes kai vaikas būna labai alkanas, šios krūties gavęs jis nepasisotins taip, kaip abu norėtume, o daugiau prasinervuosime. Kas veda ir prie papildomo oro pritraukimo, kai jis spurda ir atsitraukinėja ir vėl čiumpa spenelį, dėl ko tik pilvelį įaudriname. Duodu, kai ramiau nusiteikęs :)

Žiūriu, kokių tik niuansų toms mamoms tik nebūna su žindymu ir krūtimis :) Bus ką atsiminti.

Didžiausia mūsų bėda buvo ir liko – pilvuko pūtimas. Tiklsiau mano liga, linkusi kartotis..

Dėl tų dietų net ir nebežinau, ar besužinosiu, ar turi tai reikšmingos įtakos. Pieno produktų vis dar nevalgau. Su miltiniais kiek nuslystu. Kai nuslystu, nepastebiu kažko blogesnio.

Dabar esu sugėrusi paskutiniąja antibiotikų porciją, drebu, kad vėlei neišlystų mano infekcija. Jautri ta mano pūslė nors tu ką. Jeigu pasikartos infekcija, matomai teks maitinti mišinuku, nes dar antibiotikų dozės, kad ir nedidelės, kuri akivaizdžiai veikia blogai, man sąžinė neleidžia vaikui perduoti. Čia žinoma ir daktaras turi tarti žodį, bet mūsų pediatrė jau užsiminė, kad gal gana. Aš dar nepasidaviau, bet mano pūslė jautri ir šiai dienai. Bijau.

Geriam gerąsias bakterijas padidinta doze ir viliamės, kad pagerės.

Gal dar kokių veiklesnių gerųjų bakterijų už bioagia yra? 

Gryno oro man tikrai reikėtų daugiau, tik vis bijau kojas pašalti, kad neišprovokuoti uždegimo. Vaikiukas oro gauna pakankamai :) Stengsiuos eiti dažniau.

Aš irgi netikiu tais papildais. Radau sirupą Imunomoss, tik kad labai jau greitai jis susigeria. Mėnesiui reiktų vos ne 5 buteliukų. Kol kas sugėriau 2. Pediatrė jį palaimino, nors pasakė aiškiai – stebuklo nebus – poilsis, mityba, grynas oras. 

Dėl žuvų taukų – labai susidomėjau ir manau, kad įsigyti verta. Dėkui už gerą mintį. 

Vandenuko tikrai daug išgurkšnoju. Būna ir daugiau nei 2 l. Antibiotikai vis gi, be žindymo, irgi troškino..

Gaila to mano sūnelio. Šiandien grįžom iš pilvelio echo. Viskas tvarkoje. Belieka apsišarvuoti kantrybe.

 

2:36 pm
vasario 13, 2015


naujamamyte

Narys

įrašai40

Na ką gi, vėlei bėda atsinaujino…

Nebeišmanau, kaip išgyti, o juo labiau – kaip tai bus suderinama su žindymu…

Esu gilioj nevilty.

 

Žymų Nėra
Atsakyti į įrašą


Atsakyti į įrašą:
Vis uzsikemsantys pieno latakeliai :(

Svečio vardas (būtinas):

Svečio el. pašto adresas (būtinas):

PASTABA: Nauji įrašai turės sulaukti administratoriaus patvirtinimo

Šypsenos
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Cituoti ir atsakyti

Guest URL (required)

Suskaičiuokite!
Įrašykite
6 + 6
sumą:   




Apie Kūdikių žindymas: teorija, praktika ir patarimai forumą

Forumo Laiko Juosta: Europe/Vilnius

Daugiausiai narių prisijungusių: 1162

Šiuo metu prisijungę:
6 Svečiai

Dabartiniai leidimų nustatymai: Topic:
1 Svečias

Forumo statistika:

Grupės:1
Forumai:5
Temos:1235
Įrašai:6901

Narystė:

Narių: 5347
Svečių: 439

1 administratorius

Daugiausiai parašę:

katiara23 – 768
magnolija – 642
Mamulė Mū – 290
Dudi – 108
Prada – 83
Lactivist – 77
kristinacl1 – 71
Brigita – 65
Raimonda28 – 61
k.juste – 59
Megaira – 54
simona_g – 52
Justė – 48
Mamute – 46
lina123 – 44

Administratoriai:Kazimieras Vitkauskas (922 Įrašai)


Be Sociable, Share!
    

    Mūsų draugai: